Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit lehet kezdeni a hosszú...

Haver98 kérdése:

Mit lehet kezdeni a hosszú lábaimmal férfi létemre?

Figyelt kérdés
Mit kellene viselnem hogy ez a féle "aránytalanság" ne legyen ennyire észrevehető? 20 éves fiú vagyok,és nagyon magas, kb 201 centi vagyok és 97 kilo. Hosszított farmerek jók rám csak de ezzel nagyon eltolódik a test arányom, ha nagyobb polokat veszek akkor meg csak lengenek rajtam. Köszönöm előre is a tanácsokat!

2018. okt. 13. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, az a gondod, hogyha olyan pólót akarsz, ami nem lobog rajtad, akkor nincs elég hosszúsága, és így még hosszabbnak tűnik a lábrészed, ami zavar. Szerintem ilyen H&M-ek tele vannak hosszabbított pólókkal, olyan fazon, hogy másnak térdig ér, hát neked is érne combközépig, szerintem az is sok... Ez a 97 a te magasságodhoz nagyon vékonynak számít?
2018. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok nagyon vékony, szimplán magamat látom vékonynak, de szerintem csak izmosodnom kellene már amin dolgozok egy ideje. Igen, ez lenne a problémám, hosszított pólókat is próbáltam már, de valahogy nem az igazi, és az összesnek ilyen direkt koptatott, szaggatott alja volt és nagyon nem az én stílusom. Persze próbálkozok találni elegáns darabomat is, de arra lettem volna kiváncsi hogy van e más megoldás erre, hogy max optikailag kisebbnek tűnjön a lábam.
2018. okt. 13. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyent hordasz, de a superskinny nagyon vékonyít (azaz még nyúlánkabbnak tűnsz), skinny fit, slim fit kevésbé, persze nem akarom mondani, hogy hordjál bőnadrágot. Másik amivel csalhatsz, az a szín. Fekete nadrágban sokkal vékonyabbnak, vagyis hosszabbnak tűnik az ember, mint ugyanolyan méretű világoskékben. Egy-másfél számnyi különbségnek tűnik. Teljesen egyszínű és combnál középső sávban világosabbra koptatott nadrágnál is nagy az optikai különbség hossz/szélesség látszatban. Ki lehet tömni a zsebeket egy tucat zsebkendővel. Kísérletezhetsz a lábszárfelhajtással, az most úgyis divat. Két különböző nadrágban az ember mindig pár centivel és pár kilóval másmilyennek tűnik. A meglévőidnél magad kitapasztalhatod ezt, és akkor tudod melyik irányba kéne menni, mi az előnyösebb. De jelentős optikai csalásra ne nagyon számíts.
2018. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi baj a hosszú lábakkal? Jobbak, mint a rövidek.
2018. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sötétebb ,hosszabb felső esetleg valamilyen mintával ,felirattal ami oda tereli a figyelmet, világosabb nadrág ,szürke vagy világosabb kék farmer ,egy tőle eltérő színű felsővel alacsonyít is.
2018. okt. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad.
2018. okt. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!