Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Vivien Vance bikinik ki...

A Vivien Vance bikinik ki mellű nőkön is jól állnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni Vivien Vance bikinit, de kicsik a melleim. Womens Secretből a 75B-s méret épp jó rám, de a bikinik mindig elállnak, és be lehet látni. Háromszög alakú felsőt szeretnék(S méret), az mennyire illeszkedne/állna el?

2019. jan. 6. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a legkisebb melltartó méret ami háromszög alakú egy iciripicirit nagy, de anyukám meg barátom szerint jó rám. (én szívem szerint kisebbet vennék egy icipicivel) Az én méretem a triumphban 80A a women secretben push-upból 80B. Deee amit én vettem annak olyan a kialakítása, hogy nem áll el valahogy mikor előre összenyomom se a kezem, valami isteni, én nem gondoltam hogy ilyen jó lesz.

különben van egy bolt a nyugati felé, ha nem vagy biztos :) én nem tudtam

2019. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem amíg nem volt megcsináltatva a mellem, állandóan kinlódtam a fürdőruhákkal. A Vivien Vance pont jó volt mert olyan volt mint egy melltartó, merevítős, pluszba varrattam bele anyagot hogy tudjak szivacsot tenni bele.

Most már hálisten mindenféle fürdőruha jó rám. :D

75/B voltam én is és S-es volt a fürdőruha felső, úgyhogy szerintem jó lesz neked is.

2019. jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is kicsi mellem van, 4 Vivien Vance bikinit vettem, ebből kettőt már el is adtam, mert nekem nagyon nem tetszik magamon, pedig mind a 4 más fazonú volt.

Idén ez már máshogy lesz, tavasszal kapok ciciket, végre lesz mivel kitölteni😄

2019. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem amíg kicsi volt a cicim nem annyira jött be a VV,viszont mióta megcsináltattam,iszonyatosan imádom őket.Végre tényleg szépen állnak rajtam,akár egy akár két részesről van szó.
2019. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!