Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Állplasztika mennyire bekerülh...

Állplasztika mennyire bekerülhet? Itt magyarorszgágon mennyiért csinálnának egy ilyen műtétet?

Figyelt kérdés

Seggállam van, amit én rühellek, és nagyon nem szeretem magamon. Szeretném ha rendes állam lenne aminek nincsen a közepén egy “horpadás” vagy mi a fene.



A másik kérdésem szimpla kiváncsiság, mert eljátszadoztam a gondolattal.

Ha valaki egy híreségrebszeretne hasonlítani, és nem egészség ügy miatt kell megcsinálni a plasztikai műtétet az többe kerül? Meg az adott hírességtől kell engedélyt kérni, hogy olyan lehessen valaki, mint ő?



2019. aug. 13. 13:12
 1/4 Brigol20 válasza:

Nekem 4 hete fulmutetem volt, nem ugyan az nyilvan..

De ra kell keresni :) en is ugy csinaltam beirtam a googlebe, hogy "fulmutet Miskolc", mivel oda valosi vagyok es kidobta, aztan valasztottam, hol es oda voltak irva szepen a kulonbozo mutetek melle az arak :) meg a doki neve, minden..

2019. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát 300-600 ezer ft
2019. aug. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most néztem: elvileg ennyi [link]


40-230 ezer ft

2019. aug. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az a a baj, hogy tuti implantátumot rakni fog bele, nem korrigálja a csontot.
2019. aug. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!