Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hasplasztikához és egy hét...

Alexa930 kérdése:

Hasplasztikához és egy hét kórházhoz mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdán műtenek, hasplasztikával egybekötött nagy hasi műtétem lesz, ami után egy hetet a kórházban kell töltenem.

Nem vagyok túl rutinos ebben, szóval szeretném a segítségeteket kérni. Mit és miből mennyit vigyek magammal?


2019. okt. 7. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kaptál listát, hogy mit kell vinned?

Magán? Vagy nem?

Ha nem, akkor általában mindent vinned kell. Wc papír, evőeszköz, pohár, betét. Hálóingek, bugyik, törölközők, papucs. Tisztálkodási cuccok. Sok víz, innivaló, amit ihatsz, általában almalevet, ice teát lehet inni a vízen kívül. Szénsavasat, rostosat nem.

Tudnak majd bemenni hozzád látogatók? Mert akkor utólag is be tudják vinni, ami kell. Pl. ha már ehetsz, akkor keksz, stb. Plusz ruhák, hogy ne egyszerre kelljen mindent vinni. Váltás törölköző.

2019. okt. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ!

A papíron köntös, papucs, evőeszköz, hálóing van csak.

Nem magán, állami kórház.

Sajna nem jön be hozzám senki, túl messze leszek.

2019. okt. 7. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképpen vigyél több törölközőt és hálóinget. Lehet, hogy véres lesz. Legyen váltó. Wc papír is legyen bőven. Én nedves törlőt is vittem, mert ugye beöntés, hashajtás az előkészítés, gyakran kell menni, és a papírtól kidörzsölődik, fáj. Krémet is vittem, pont ezért, Neogranormon, vagy Bepanthen.

Ha a kórházban van büfé, akkor ott majd tudsz plusz innivalót venni. Ahol én voltam, ott nem volt, csak egy automata, abban is csak szénsavas italok voltak.

Vihetsz még könyvet, újságot, hogy ne unatkozz. Telefonhoz töltőt.

Ékszereket hagyd otthon. Költőpénz, de ne vigyél magaddal nagy összeget.

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2019. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. okt. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!