Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Elöl a homlokomnmál nagyon...

Elöl a homlokomnmál nagyon hátul kezdődik a haj, ezért úgy látszik mintha nagyon nagy homlokom lenne. Mit lehetne tenni? Esetleg hajpótlás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
vágass frufrut
2010. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

van,elég hosszú hajam van,de eléggé zavar h mindig foglalkozni kell vele,és le szeretném vágatni pár centisre,de az meg nem áll jól mert a homlokom nagyon csupasz,és ezért gondoltam h fel teszem a kérdést h mivel lehetne kibővíteni

am fiú vok

2010. júl. 18. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is ez a bajom, nekem is van frufrum, félhosszú hajam van, ha nemlenne tök gázul néznék ki, am nekem V alakban van "kopaszodás", de még van ott haj, de nagyon gyengék, inkább babahajak... xd én hajszeszt fogok venni, teis próbálj ki egyet, hátha segít.

16/F

2010. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ,és a hajszesz mire jó?:)
2010. okt. 5. 18:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!