Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr Csuha Lajosnal csinaltatta...

Z.Ildiko91 kérdése:

Dr Csuha Lajosnal csinaltatta mar valaki a melleit?

Figyelt kérdés
Mell nagyobbitasra gondoltam :) es tapasztalatokra

2019. nov. 14. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerek több olyat aki nála csináltatta.

Mindenki elégedett vele de nagyon pici impliket használ és teljesen természetes melleket, ami persze nem baj ha olyat akarsz.

Ami ellene szól az az, hogy nem jó implant márkát használ szerintem.

2019. nov. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bobin válasza:
Én nála csináltattam már másodjára. Az előző 23 évig volt bent. Nem tudom milyen márka volt. Amit az előző hozzászóló írt az úgy igaz. Valóban teljesen a természetesség híve. Szóval meg nem mondod hogy szilikon mell. Nem az a szétrobbanós típus. Ha olyat szeretnél ne őt válaszd. Emberileg maximálisan kedves! Nagyon jó és szép munkát végez! Most Sebbin implantátummal dolgozik. Nekem most 1 éves. Sajnos én is sok rosszat olvastam azóta a Sebbinről. De a többiről is...
2019. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Nekem nem tetszik a kidurranos plasztik mell, sokkal szebb a termeszetes forma. Sajnos a termeszet nem aldott meg keblekkel, legalabb is csak picikkel.
2019. nov. 18. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!