Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aktív sport (ju jitsu, box)...

Aktív sport (ju jitsu, box) kizárja az implantátumot?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta sportolok napi szinten, emiatt(gondolom) nagyon kicsik a melleim. Elgondolkodtam az implantátumon, de félek, hogy nagyobb ütés hatására kiszakad vagy elmozdul.
2019. dec. 18. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott.


A ju jitsu-nál főleg, mert a boxban még csak - csak van mellvédő.

2019. dec. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Esetleg más harcművészet, amire válthatnék?

Amit még alkalmanként csinálok: íjászat, lovasíjászat, lovaglás, sportlövészet, falmászás, úszás, futás, görkori, fitnesz. Csak néha, szabadidőmben, mikor mihez van kedvem.

De kell vmi állandó, ahova rendszeresen járok, illetve tanulok önvédelmi technikákat.

2019. dec. 18. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Komolyan lemondanál a szenvedélyedről, amit már gyerekkorod óta űzöl és szeretsz egy ilyen ostoba dolog miatt?

Csak azért állnál át egy “könnyebb”, számodra kevésbé megerőltető sportra, hogy elmondhasd, hogy X kosárral nagyobb lett a melled?!

Ne haragudj, de ez nettó ostobaság.

Nekem nagy mellem van (természetesen), és mindig irigyeltem azokat a nőket, akik könnyen mozognak, nem áll fenn náluk ez a zavaró tényező.

Én gyerekkoromban tornász voltam, - aztán amikor érni kezdtem, az idő megmutatta, hogy az ilyen sportokat űző lányok nagy része teljesen más alkattal rendelkezik, mint amilyen én vagyok. Mivel nagyobbak lettek a domborulataim, nehezebben tudtam mozogni, akkor az emberiség a leszorítós melltartókat még hírből sem ismerte. Szégyenlős lettem, begubóztam, és nem is folytattam, - ami kár, mert még mindig ég bennem a vágy, hogy valami hasonló sportot űzzek hobbiból, szimplán örömforrásként. Te legalább ezt nem mondhatod el.

Amúgy Rubint Rékát sem zavarja, pedig ő 8-10 órát ugrál naponta, - szóval... 😏

2019. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagy implantom van. 10 eve kuzdosportolok. Sok evig bjj-re jartam. Most boxolok. Mellvedot nem hordtam. Zsele toltetu implantom van. Nem folyik ki.

Csinaltass jo nagyot. Max neked is a hatad fog fajni.

2019. dec. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy jó plasztikai sebészt aki elmondja neked. Ne itt hallgass azokra akiknek fogalma sincs az egészről.
2019. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!