Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 evesen csinaltathatok ugy...

16 evesen csinaltathatok ugy orrplasztikat, hogy csak az egyik szulom egyezik bele?

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Át fog alakulni még az arcod szerkezete, lehet, hogy pont elrondul a műtött új orrod emiatt.
2020. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Mindkét szülőd kell hozzá, de lehet, hogy még úgy sem vállalja bármelyik plasztikai sebész. Csak magánban fog mindenképp menni, fizetősen, van pénzetek ilyesmire?
2020. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Megnéztem az egyik helyen, kb. félmillió az orrplasztika ára.
2020. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
2020. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Tisztaban vagyok vele, ez nem gond.
2020. febr. 19. 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális sebész ezt el se vállalja...
2020. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Muzsik Hajnalka válasza:
MINEK? Amíg a vázrendszered fejlődésben, átalakulóban van... Úgyis még változhatsz, amin a művi beavatkozás akár még ronthat is! Milyen orvos volna, aki ezt tudván, vállalná - remélhetőleg nincs is rá jogszabályi tere.
2020. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Muzsik Hajnalka válasza:
Ja, és a kamaszkori testi fejlődés-növekedés természetes velejárója, hogy kezek, lábak és az orr előbb nő, a többi később "éri be". Vagyis, ha most levágsz a nagyra nőtt orrodból, az később hiányozni fog, a végleges alakján pedig majd ráérsz akkor korrigáltatni, ha majd (úgysem) tetszik.
2020. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

16 évesnek nem végeznek szépészeti arcplasztikát, csak helyreállító műtétet baleset/betegség miatt.


Aki ezt bevállalja, az egy lódoktor.

2020. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia! nekem 14 éves koromban tűnt fel, hogy nagyon nem tetszik az orrom. egyszerűen nem ment az arcom harmóniájához, mintha kicsit felborítaná egyensúlyt. szerettem volna már 16-17 évesen megcsináltatni, de a szüleim is mondták, hogy várjak 18 éves koromig - addigra már máshogy nézett ki, kisebbnek láttam én is, meg anyukám is(vele sokat beszélgettem a témáról, nagyon megértő volt és támogató). végül megcsináltattam, és egyáltalán nem bántam meg, nagyon jól érzem magam a bőrömben és nagyon természetesen néz ki. Szerintem várj 18 éves korodig, szerintem megéri. Sokat fogsz még változni egy-két év alatt. :) én egyébként támogatlak, mert engem is rettenetesen zavart, de én azt tanácsolom, hogy várd ki.
2020. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!