Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szilikoncicisek hány centisek...

Szilikoncicisek hány centisek vagytok hány évesek és hány kilók és mekkor impiket rakattatok és most mekkora a melltartótok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

37 éves vagyok 168cm és 56kg.Az implim 310cc.

A méret függ a mellkasi adottságoktól nagyban és persze hogy mekkora az "alapanyag".Az enyém abszolút nem nagy,a melltartóméretem így is "csak" 80/B-s lett a 80/AA-s helyett. :)

2010. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az érdekel hogy mekkora implivel milyen melltartóméretet lehet elérni akor inkább

a mell alatti +a műtét előtti mellkörfogat+ az impli mérete és a műtét utáni mellkörfogat mérete adhat támpontot.

2010. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

20éves vok, műtétem 18évesen volt.

158cm, 47kg, és izom alá kaptam 325cc-t.

mellem semmi nem volt. totál lapos.

kb 71cm lehetett a mellbőségem, most úgy 86cm.

melltartót nem hordtam mivel nem volt mire felvenni, most 75C-és (H&M-es melltartó)

2010. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
173cm, 56kg, 23 éves. 305CC implantot kaptam izom alá, így 70-75 AA-ból 70-75 C lettem. Mell alatti körfogatom 70cm (előtte és utána is :D), mellcsúcson mért körfogat előtte 76cm, utána 83cm. Remélem segítettem. Te is mellműtétre készülsz? Esetleg már túl vagy rajta?
2010. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!