Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 3 alkalommal eltörték már az...

3 alkalommal eltörték már az orromat, alig kapok rajta levegőt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legutóbb októberben... A porcos vége itt recseg még, meg feszül.


De kétszer felül, akkor vérzett is. Megcsináltatni sok értelme nem lenne, még velük élek. Veréssel fenyeget most is, meg megöl, ez az életem évek óta, a 120 kilós szakmunkás apám ver, mert nem ment a számvitel az egyetemen...


Jelenleg 23 éves vagyok. Sosem lesz elég pénzem plasztikára. Az elsőnél elvoltam a háziprvoshoz, megmondtam mi van, mert a többiek nyúztak, hogy görbe marad, rosszul forr össze... Azt mondta, jegeljem.



2020. márc. 7. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit már múltkor javasoltam a kitudja hányadik kérdésednél ami sok-sok-sok éve megjelenik, hogy írj a rendőrségnek, hatóságoknak, pontosan leírva hogy mik történnek veled.

Nem szeretnéd megfogadni a tanácsot?

"Ha ön is úgy érzi, segítségre lenne szüksége, hívja a krízishelyzetben lévőknek rendszeresített, ingyenesen hívható 116-123, vagy 06 80 820 111 telefonszámot!"

Tőlük is segítséget kérhetsz, vázolva a helyzetet (ők majd tanácsot fognak adni hogy lépj tovább):

[link]

2020. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2020. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Képzeld hívtam óket sokszor! Ha próbáltad volna tudnád, hogy idióták ülnek ott...


Én az orromra értettem, valamit muszáj vele, már levegőt sem kapok rajta...

2020. márc. 7. 11:02
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Jelentettem a kérdésed. Rohadt unalmas vagy már a kamu sztorikkal.
2020. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írj e-mail-t, bár e sokéves sztori sajnos nem valóságos, illetve nagyon nem életszerű, hogy valaki ilyen helyzetben nem kér segítséget... Háziorvosnak is elmondja "mi van" és akkor se történik semmi, alapítványokat megkeres, semmi, stb...
2020. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Adj egy mail-címet, megpróbálok segíteni
2020. márc. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem alapítványok, ez a lelkisegély egy kamu, pont azt mondtam, hogy aki öngyilkosság előtt van, ezek csak belehajszolják... Krízisvonalat ilyeneket is hívogattam.


Nem kamu, de nincs rokonom, senkim. Korábban is ez ment, de mivel kitűnő voltam, nem nagyon találtak rajtam fogást, amivel bánthatnak. Na aztán jött az általuk erőltetett egyetem, mikor először nem lett meg valami, anyám bosszúból megmondta neki, akkor kezdődött ez a pokol...

2020. márc. 7. 11:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyetlen alapítvány sem, családsegítő sem segít? Rendőrség se, ha megírod nekik adatokkal, hogy személyi szabadságod korlátozva van? Stb?
2020. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Háziorvos mit mondott, hogy bántalmazás következtében tört el az orrod?
2020. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt így nem próbáltam, egy rendőrrel beszéltem, azt mondta, az orrtörés stb., hogy le sem tartőztatjál, nekem meg oda kell utána hazamennem. Az, hogy mega akart ölni, anyám meg letagadná. Bár most legutolsó alkalommal észrevett a szomszéd, az mentetteeg az életemet... Akkor anyám elhúzott, de még acélbetétessel egyet belerúgptt a hátamba, felhasadt, máig ott a nyoma...

Nem érti mi a probléma, meg anyám szerint tök normális, beteg,meg hergeli is. Már a munkahelyén is volt olyan, hogy a fején szét akart törni egy borosüveget valakinek... Pszichiátriai esetek.


Háziorvoshoz másert voltam, az orrommal nem engedtek volna. Ott mondtam neki, hogy eltörték, hova menjek vele. Megtapogatta és azt momdta, hogy nem törött el, borogassam. Pedig mégis, de azt momdta, röntgen sem kell... Egyébként a kérdés az ORROM miatt született...


Hazudnak, meg egymást fedezik, anyám is ezt a barmot, mert aki mega akr ölni az az. Ráadásul anymá tanár, nem alakoholista, szerinte mégis rendben van, mert "nem tanult, mit mondunk a faluban". Szarrá aláz, megveret. Utána meg azt hazudja, hogy én támadtam apámra, nem is csibált semmi, meg én "kiabáltam vele", ja hogy sírni mertem, meg nem tartottam oda az arcomat....


Meg amikor elmondtam a sulit most is, el akart nyugtatóval kábítani, mint anno 16-17 éves koromban, de megéreztem. Azt évekkel ezelőtt elmondtam nekik, hogy megy a börtönbe ezért. Nem mint, hogy 16 éves lefogott és elkábított aztán röhögött, hpgy kidőlök. Meg hónapokig mérgeztek...

2020. márc. 7. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!