Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csőmell korrekciója megoldható...

Csőmell korrekciója megoldható implantátum nélkül?

Figyelt kérdés

Az átlagosnál valamivel nagyobb méretű, de a mellbimbó ún. "csőmell" alakú, vagy ahogy a szlengben hívják, "rakéta" mell. Nem bánnám, ha valamivel kisebb lenne. Hallott már valaki implantátum nélküli korrekcióról? Szülés előtt van értelme megcsináltatni?

Iszonyatosan taszítana, ha implantátumom lenne, egyszerűen nem tudnám elfogadni. Így viszont sírhatnékom van minden nap, ha meglátom magam a tükörben...

20/L


2010. júl. 25. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felvarrással meg lehet csinálni... még vesznek is ki belőle ha túl nagynak érzed.

A mellelvarrás technikailag ilyen:

[link]


Szóval simán.

2010. júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elírtam. nem elvarrás hanem felvarrás.
2010. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szülés után elsorvad a mellállomány nagy része,tehát megcsináltathatod előtte,de utána ismét korrekcióra lesz szükség...Csőmellnél a szép forma eléréséhez kell az implantátum.
2010. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én csak azt tudom mondani, h szülés után sokkal rosszabb lesz, tehát érdemes akkor megcsináltatni, bár ha úgy gondolod, h csak 10 év múlva lenne babád, akkor azért más, mert mégis a fiatalságodról van szó, szerintem ha elég nagy a melled lehet implantátum nélkül műteni, átszabással, de az a mérvadó amit az orvos mond majd
2010. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a bimbódnál van probléma akkor 100% hogy neked nincs csőmelled :)
2010. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is pont ez a problémám..:S és tényleg nem valami szép látvány...:(
2010. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!