Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Toka leszivast lehet 16...

Toka leszivast lehet 16 évesen csináltatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok,Szóval,az a problémám hogy tokas vagyok ,de nem vagyok kövér. Kockaim is vannak ,de a tokam ellenáll minden dietanak és tornazasnak. Próbáltam mindenféle toka gyakorlatot de sajnos egyik se segített. Nagyon zavar ,és utolsó lehetőségem a toka leszivas. Csinálnak ilyet 16 évesen ,és nem jönne vissza ? Persze vigyáznék továbbra is az etrendre és az edzésre , köszönöm

2020. márc. 29. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem csinálnak. Ha kockáid vannak, akkor elég vékony vagy, a testképzavart nem javítja a plasztika.
2020. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez nem test képzavar ,tenyleg tokas vagyok ... koszi azért
2020. márc. 29. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Es ezt hogy allapitottad meg? Hatrahuzod az allad a nyakadhoz? Megsugom, ugy mindenkinek lesz tokaja.
2020. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem huztam hatra a nyakam,akkor is van ott róla amikor totál feszül
2020. ápr. 2. 19:50
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem, 18 év alatt nem csinálnak normális helyen.

Egyébként mivel fiatal vagy könnyen felmerül a testképzavar kérdése. Valóban van tokád, vagy csak egyszerűen nincs az alsó állkapcsod és a nyakad között olyan nagy köz, mint a modelleknek?


Sokan azt hiszik, hogy ezen a képen például az első kockán is toka van. Pedig nem.

[link]


[link]


Mint láthatod női anatómiákon is többnyire egyenes az összeköttetés a nyak és áll között.

Van akinek amúgy lejjebb áll/lóg a "tokája", ennek genetikai oka is lehet. Például akiknek harapási rendellenességük van (pl. mélyharapás, micrognathia stb - ezek elég gyakoriak amúgy) azoknak inkább van, vagy inkább látszik. Ez például enyhe esetben fogszabályzással, durvábbnál esztétikai műtéttel korrigálható.


De látatlanban nem tudunk neked segíteni. Lehet inkább önelfogadásra kéne edzeni.

2020. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3as válaszolo! Köszönöm a képeket,bevallom elég hosszú ideig küzdöttem azzal hogy meg szeressem és elfogadjam magam. Ez sikerült is,mindennap teszek azért hogy tetszen ami látok a tükörben,sokat edzek és róla tornát is csinálok/csináltam. Én úgy gondolom,hogy ez genetika mivel elég rövid a allkapcsom és mindig látszik alatta a lógó bőr vagy zsír ,vagy nem tudom mi .... akármennyire is igyekeztem eltüntetni sajnos rettentően ellenáll és nem tudok tőle megszabadulni... szerintem a műtét az egyetlen kiút... egyébként fogszabalyzom is van,nem függ össze a kettő ....
2020. ápr. 9. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Van zsírbontó inyekció, alkalmazzák tokára is! De mindenképp szülői beleegyezés kell majd.
2020. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!