Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Anyajegy eltávolíttatása...

Anyajegy eltávolíttatása arcról? bővebben lent

Figyelt kérdés
Szóval van az arcomon egy anyajegy, amit szeretnék eltávolíttatni esztétikai okokból. Bőrgyógyászhoz kell fordulnom ezzel vagy valami "különlegesebb" helyre kell mennem? Illetve nagyjából mennyibe kerül egy ilyen műtét?

2020. jún. 11. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is volt a halántékom alatt, bőrgyógyászhoz mentem vele és nekem TB alapon, tehát ingyen eltávolították. Bár nekem elváltozott és félő volt hogy gond lehet vele, nem tudom hogy ezért, mert téged zavar akkor is eltávolítják-e ilyen módon.

Viszont nekem kaparták, és nem volt egy kellemes érzés :D (ha nem tudják kaparni vágni fogják)

2020. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!