Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok a salátapunciról...

Mit gondoltok a salátapunciról? Érdemes megműtettni?

Figyelt kérdés

Nekem az egyik kisajak olyan, és nem akarom hogy egy válogatósabb srác ezért kidobjon :/

17/szüz

Talán nekem is jobb lenne ha megműtetném

Csak normális válaszokat, köszi



2020. jún. 14. 11:13
1 2 3
 11/23 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy kidob egy srác emiatt. Komolyan olyan pali után kell sírni meg egy olyan pali miatt kell ilyen kaliberű döntést hozni, aki ennyire ostoba?
2020. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#10 :(
2020. jún. 14. 17:35
 13/23 A kérdező kommentje:
#11 hát mi van ha a kapcsolat jó, csupán nagyon nem tetszem neki?
2020. jún. 14. 17:36
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
#13: az kb. egy fajta barátság.
2020. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Úgyhogy kérdező, eszedbe se jusson megműttetni! :)))
2020. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#13

Akkor azt ott ette meg a fene.

Aki egy jó kapcsolatot eldob holmi külső hiba miatt arra add is rá inkább a kabátot.

2020. jún. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Megint #10 vagyok: azt hiszed,hisszük,hogy ez olyan lényeges dolog:D pedig nem. Csak itt repkednek ilyen szállóigék hogy "saláta" meg "baba" a való életben,a környezetemben sokan nem is hallottak még szinte ilyenekről:D

Aki nincs tisztában olyan szinten az emberi testtel,annak fel sem tűnik hogy "más" vagy esetleg "kevésbé jó, aki meg igen az azt is tudja,hogy miért olyan,undorodni egyik esetben sem fog tőle. Főleg ha valakivel lefekszel, és te vagy neki az első,vagy 2.-3. nem is lesz olyan nagy összehasonlítási alapja.

Én ha szerelmes vagyok,nem érdekel hogy milyen lesz a nemi szerve az adott fiúnak,nem is tudom hogy egyáltalán milyennek kellene:D azt gondolom tökéletesnek ami a szerelmemé,gondolom fordítva is így van.

Legyél aranyos,kedves,szeretnivaló. Legyél igényes a külsődre,csinos, egyedi,egyéni stílust alakíts ki magadnak,amibe a puncid is úgy tartozik bele,ahogy van.

Én pl nagyon vékony,törékeny testalkatú vagyok,furcsa is lenne ha a puncim meg olyan telt,pufi,babás lenne. Minden tulajdonságom hozzátartozik a saját egyediségemhez,én így vagyok én. Nem tucatnak kell lenni,hanem önmagadnak

Huhh nagyon hosszú lett,de remélem segítettem:))

2020. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, nincs olyan férfi akinek ne tetszene. De nehogy más miatt akard megműttetni. Jézusom. Megbánnád.

Csakis magad miatt!!!

2020. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
42%
Akkor muttesd meg, ha téged zavar, ne a pasik miatt.
2020. jún. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat :/
2020. jún. 20. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!