Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha rendőr akarok lenni és van...

Ha rendőr akarok lenni és van tetoválásom, nem takarja el az ing, akkor én már nem is lehetek rendőr? Se smasszer? Nane . Komoly emberek irjanak olyanok akik elmondják mi az igazság

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 04:18
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül hülyeségből szerintem.Biztos vannak olyan kritériumom,amelyek kizáró jellegűek lehetnek.És hallottam olyan országról ahol az ügyvédeknek nem engedélyezett a tetoválás ... persze ez lehet csak hülyeség.Biztos,hogy az előkelőbb munkahelyeken nem díjazzák a kirívó testátalakításokat idézőjelben.
2010. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Mire való a google????



"Sok szóbeszéddel ellentétben, nem minden esetben kizáró ok a tetoválás a rendőröknél.


Természetesen ha nem nagyon feltűnő helyen van, vagy esetleg nem közerkölcsöt sértő a tetoválás témája, mintája, akkor minden további nélkül beállhat a rendőrséghez dolgozni a viselője.


A jogszabály azt említi, hogy ha a rovidujjú ruházat még eltakarja, akkor nem kizáró ok"

2010. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
barátnőm is azt hajtogatja, hogy szeretne tetkót, de lehet akkor már nem lehet rendőr, szóval nincs kizárva
2010. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Büntetés végrehajtási nevelőnek tanulok a Zrínyin.

Most voltam gyakorlaton egy börtönben, és egy nevelőnek a csuklóján volt egy tetkó, tehát ez nem kizáró ok.

rem segítettem.

2010. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen jól esett :) köszönöm :)
2010. aug. 9. 00:24
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Az én pasim tűzoltó! Neki konkrétan lekellett szedetnie a tetkóját! Ne tudd meg, milyen heg maradt utána!
2010. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ha maradt a heg akkor biztos erős lehetett :D

tüzóltó lett akkor a javából, olyan mintha égett volna :D

2010. aug. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!