Ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Másfél éve szültem császármetszéssel és a 2.gyermekemet hoztam világra és sajnos az orvosom épp szabadságon volt mikor beindult a szülés és egy másik orvos akit egyébként nem ismerek (nem lényeg) a vágást a hasamon olyan szinten el rontotta hogy a bőrt felvarta nagyon és esztétikailag nagyon zavaró és csúnya ilyenkor mivan? Meg utána viccelődött hogy ha mégegyszer szülők kijavitja nem vicces szerintem egyáltalán!! Köteles korrigálni? Vagy igy jártam?

2020. aug. 13. 13:28
 1/2 anonim válasza:

Nem köteles korrigálni és mivel ez esztétikai műtét lenne; csak magánrendelőben tudod orvosolni a problémát.


(Néha amúgy nekem olyan érzésem van, hogy direkt nem figyelnek az esztétikai dolgokra, hogy így tereljék be az embereket a magánrendelőkbe.)

2020. aug. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hasonlo tapasztalat, pont ezt mondta a doktor(no).

Szerencsere jol kidolgoztam a hasizmomat, es mar szinte nem is latszik.

2020. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!