Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért lett divat feltöltetni...

Miért lett divat feltöltetni a nők valagát hatalmas tumorra emlékeztető hátsóra?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem mert el nem tudom képzelni mi a szép rajta.Hatalmas hátsó pipaszár lábak...el se bírják a feneküket.Gusztustalan ahogy kinéz és úgy tartják sokan hogy szép.Kérdem én..mi szép a hatalmas valagon?Kardasian és társai pl...
2020. szept. 14. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem lány létemre, de igazából meg is válaszoltad magadnak. A celebek hozták ezt be, az emberek meg rájuk akarnak hasonlítani.
2020. szept. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen sajnos.De miért?Borzalmas.Azért egy szép jó alakú nőhöz képest ezek hát már nem is tudom mik...🥴
2020. szept. 14. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát de nézd meg akármelyik műanyag instamodellnek a kommentjeit... Nagyon sokaknak tetszik. Viszont szerencsére a természetesség is nagyon sok embernek vonzó.
2020. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen és pont ezt nem értettem hogy miért tetszik sokaknak de nem vagyunk egyformák...
2020. szept. 14. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem se tetszik, de egyre inkább ez a divat úgy néz ki 😀


Nemrég láttam hogy Viszkók Fruzsi is beállt a sorba, az instán láttam, hogy a nagy kerek hátsóját fotóztatja... 🤣

2020. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Ez már megy ki szerencsére a trendböl. És a kérdésre a válasz: a csóró négerektöl, és néger keverék lowlifeoktól ered, akik gyengék és egészségelen amerikai kajákat tömik magukba, és lefogyni nem bírnak, és el akarták hitetni a világgal hogy szexi, de a világ rajtuk röhög, kivéve a többi lowlife, és mivel szar világot élünk, ezért sok a lowlife.
2020. szept. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A négerek körében ismert jelenség a zsírfarúság, utolsó, aminek nem sok köze van az egészségtelen amerikai kajákhoz.
2020. szept. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de sokaknak igen. Itt is több kérdés van ilyen alkatú lányokról, kb a válaszadó felének tetszeni szokott.
2020. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!