Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Falus Gábor vagy Dr. Awil...

Kozodd kérdése:

Dr. Falus Gábor vagy Dr. Awil Mataus (mellnagyobbítás) ?

Figyelt kérdés
Mindket dokinal voltam konzultacion, Falusnal tobb volt a pozitivum, de Awil jobban dicserik , nekem 1 honapon belul esedekes a valasztas, SAJAT tapasztalatokat szeretnek olvasni, elore is koszonom! 🤩🤩

#mellműtét #plasztika #javaslat #nagyobbítás #Dr.Falus Gábor #Dr.Awil Matanus
2021. jan. 14. 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem Dr. Awil műtött 1 hónapja. Teljesen megvagyok vele elégedve, nem a szavak embere a Dr. Úr, azt tapasztaltam, hogy jobban szereti ha te kérdezel, de tényleg segít mindenben. :)
2021. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Voltam mindkettőnél, Awil nem volt szimpatikus (azért is, mert hatalmasakat akart betenni) és számomra már kiöregedő. Falussal ellentétben, azonnal szimpatikus és lelkes JÓ orvos! Gyönyörű melleket kaptam!
2021. márc. 7. 07:09
 3/4 anonim válasza:
77%
Engem Dr. Falus Gábor műtött februárban (mellnagyobbítás, 450 cc). Álomszép lett, tökéletes munka. Nagyon kedves és precíz, teljes mértékben meg vagyok elégedve vele.
2021. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem is ő műtött végül, 100% elégedett vagyok, imádom!
2021. ápr. 1. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!