Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül 2021-ben egy...

Mennyibe kerül 2021-ben egy mellplasztika?

Figyelt kérdés

Szeretnem megcsinaltatni a melleimet miutan abbahagyom a kisbabam szoptatasat! Nem hatalmas ciciket akarok csak szep feszeseket.

Erdekelne minden tapasztalat aki mostanaban volt

Kinel,hol,mennyibe kerult?

Koszonom szepen a valaszokat!


2021. jan. 14. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A legtöbb ilyen plasztikai sebészeti klinikának van nyilvános árlistája - keress rá, hogy a lakhelyed közelében melyik szimpatikus....
2021. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem júniusban volt Pécsett a DaVinci magánklinikán, kb 1 millió volt mindennel együtt (Covid-teszt, melltartó, bentalvás, műtét, implant).
2021. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
A nyilvános árlista egy dolog, az orvossal fogjátok úgyis megbeszélni, hogy milyen implant kerül be, mit hogy szeretnél.. Ez mindenkinél változó.
2021. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Miért kellett lepontozni?

Leírtam, hogy nekem mennyi volt.

2021. jan. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. jan. 15. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!