Melyik a szebb?

Figyelt kérdés
(Tudom, volt már ezerszer, és mindenkinek más tetszik, stb, stb, de azért megkérdezem)

2021. jan. 23. 09:24
A kérdező szavazást indított:
Ha egy nő teljesen elfogadja a kis melleit, és szinte büszke rájuk
Vagy ha egy nőn plasztikázott szilikoncicik vannak, és csak úgy tudja elfogadni magát
67 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Most ez kinek mi. Engem nyaggatak, hogy fogadjam el magam. Egyszerűen annyira nőietlennek éreztem magam a lapos mellkasommal, hogy leírni nem tudom. 12 éves koromtól bántott az egész, persze a családom is mondta, hogy fogadjam el magam. Most 23 évesen megcsináltattam őket és mindenki aki látta elmondta, hogy szép , de a régivel sem volt baj. Neki nem volt nekem igen. Jobb a közérzetem, élvezem, hogy felvehetek egy nőies pólót vagy egy szexibb felsőt amibe azért kell némi mell. Hiába kérdez az ember mást. Neked kell elfogadni magad. Ha nem megy ekkor igen is kés alá kell feküdni. Én például fiatal vagyok, kiakarom élvezni az életem és ha valamit nem tudok elfogadni/nem tetszik akkor változtatok rajta. Ha valaki nem tud beletörődni a genetikájába akkor igen is használja ki azt amit az orvostudomány nyújt ha ettől jobb lesz az élete!:)
2021. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Nőként írom, hogy egy természetes hatású sminktetoválás, nem feltűnő műszempilla, még egy kevésbé látványos szájfeltöltés sem durva szerintem. Bár ezek nem plasztikai témák, de mégis másabbá teszik a külsőt.

Az orr, mell műtétre azt mondom, hogy inkább fogadja el magát az ember és csak akkor vágjon bele a szépészeti beavatkozásokba, ha már mindent próbált, de nem tudja elfogadni magát vagy nőként abszolút nincsen melle, stb. Na arra azt mondom, hogy oké, érthető, ha nem tudja elfogadni magát és lelkileg csak rosszabb, mintha megműtetné.

2021. jan. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

1es örülök, hogy megjött az önbizalmad a műtét után, remélem így is marad.

De azért azt hozzáteszem, hogy az általad ajánlott opciónak a legvégsőnek kéne lenni, amikor már szakember sem tudott segíteni az önértékelési problémákon. Nem azért, mert "Jaj ez nem természetes" hanem mert mint minden műtêt, a plasztikai beavatkozások is hordoznak magukban kockázatokat.

Meg azt is hozzá tenném, hogy kis mellyel is lehet nőies/szexi dolgokat hordani, az hogy te az önbizalomhiányod miatt nem láttad magad szépnek bennük nem jelenti azt, hogy más sem.

2021. jan. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Én is megcsináltattam évekkel ezelőtt, de ma már nem tenném…

Az igaz, hogy jobban megnéznek a férfiak, könnyebb fehérneműt, felsőket vásárolni, feltűnőbben öltözködni stb.

De ha belegondolok, hogy ez csak a felszín, csak a külső, és belül ott van két oda nem illő műanyag darab... Nem szeretek belegondolni ebbe. Néha sajnálom is, hogy annak idején ennyire hiú voltam.

2021. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem, mert engem annyira zavar, meg ha most itt a Bre szavaztatok volna többen, akkor sem műtetném meg, csupán kíváncsi voltam.

De örülök, hogy inkább a természetes felé hajlotok.

2021. jan. 23. 15:50
 6/6 anonim válasza:
0%

4:


Jól tetted! De a magassarkú cipő, a kifestett szem nem ugyanolyan felszínesség?

2021. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!