Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Csunya arcbol lehet valaha...

Csunya arcbol lehet valaha szép arc plasztikával?

Figyelt kérdés
Elore is kszike a valaszokat
2021. febr. 27. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
kylie jenner a legjobb pelda ra, hogy ha van eleg penzed, minden lehetseges.
2021. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kylie Jenner sose volt annyira csunya.
2021. febr. 27. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
oke, mondjuk kylie volt egy atlagos, semmilyen arcu lany (5/10) es lett belole egy tokeletes instababa (10/10 - oke ez relativ), akkor egy atlag alatti csunya arcbol (2-3/10) siman lehet egy atlag feletti, szep arc (7-8/10). mondjuk ha a plasztikat 5 pontnak vesszuk.. szoval erted.
2021. febr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen, ha annyira csúnya arcról van szó akkor max csak sok plasztika kellhet, de nyilván lehetséges.
2021. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Kyle Jenner nagyon máshogy néz ám ki photoshop és smink nélkül.

De lehet, bár a hozott anyag limitál.


Konkrétan mit szeretnél csináltatni?

2021. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem volt Kylie Soha sem szep... helyes kislany volt, most meg egy szexbabat csinaltak belole.

Ettol fuggetlenul nem mondom ra, hogy most szep, mert tenyleg tucat instababa lett, DE pl mas stilussal, mas sminkkel es hajjal mar szep is lehetne.



Kerdezo, en ugy gondolom, hogy ki lehet hozni szebbet plasztikaval, en is tervezek(semmi implantatum, vagy szilikon!)


Pl egy tokazsirleszivassal mar teljesen mas profilt lehet kapni. A fillerekben nem hiszek, ha csak nem valakinek iszonyu karikas a szeme alatt, vagy pl nagyon meg van ereszkedve a szemheja es egesz arca...


Fogszabalyzo is mar alakit pl az arcon,allon es a szaj kornyeken,szajon is! Sot...


Miert nem tartod magad szepnek? Ha segit en leirom, hogy szunni nem akaro hatalmas zsir van a felkaromon, hatamon, ami aranytalanna teszi a testem, es nem segit se a dieta, se az edzes..Ehhez lapos a hasam teljesen, de a hatam,mint egy kotozott sonka, a melltarto szetszoritja, atut a pulovereken is az uszogumi. Ugyanez a tokammal. Tok szep lenne oldalrol az arcformam toka nelkul..


Lattam egy 16 eves lanyrol egy videot, akit halalra csufoltak az orra miatt(olasz szarmazasu amerikai), es a szulei vegre belementek az orrmutetbe. Gyonyoru lett az orra, pedig tenyleg hatalmas volt. Az orr es szaj kozotti hely is rovidebb lett,mas formaju ezaltal es a felso ajkanak is mas formaja lett, azt hittek,hogy felpumpaltatta a szajat is, pedig nem. O vegre megnyugodott es szepnek latta magat.


Persze plasztika elott nem art a pszichologus velemenye, es az, hogy tudd magad elfogadni. Ha mar valoban mentalis bajt okoz az, hogy a kulsodon valtoztatni akarsz, akkor erdemes belevagni, de vannak veszelyei.


Egy baratnom megmuttette a melleit, mert tul kicsinek tartotta. Szerintem tokeletesek voltak,mind formara, mind meretre,aranyra a testehez kepest. Kapott egy kosarral nagyobb ciciket, es meg mindig nehez neki megszoknia, azt kerdezgeti folyton, hogy ugye nem kicsi?! Vigyazz mit kivansz.



Ajanlom a Kes alatt cimu sorozatot! Julian Mcmahon a foszereplo a Charmedbol. Nezd meg...

2021. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oh. Aranyos vagy de engem sosem bantottak. Halaistennek. En csak szebbnek szeretnem latni magamat.
2021. márc. 7. 11:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!