Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tenyleg jar ingyen plasztikai...

Tenyleg jar ingyen plasztikai mutet szules utan?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Hát persze... hogy nem.
2021. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol olvastál ilyen badarságot...???


Mit akarsz plasztikáztatni egyáltalán?

2021. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
😂😂😂😂
2021. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, választhatsz, hogy orr vagy száj.🤦🏼‍♀️
2021. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy alanyi jogon biztosan nem jár. Vannak esetek, amikor a társadalombiztosítás fedezi a plasztikai műtétet. De ennek indokolt műtétnek kell lennie. Nekem pl.TB finanszírozta, hogy levegyenek egy csúnya, potenciálisan veszélyes anyajegyet. Úgy tudom, hogy orvosilag igazolt 40 kg fogyás után is a társadalombiztosítás fedezi a felesleges bőr eltávolítását. Az biztos, hogy csak olyan plasztikai probléma megoldását fedezi a társadalombiztosítás, ami nagyban rontja az életminőségedet. Ezt az aktuális szakorvossal kell lezongoráznod. De csak úgy, pusztán esztétikai okokból biztosan nem jár ingyen plasztikai sebészet.
2021. márc. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valaki irta valakinek egy oldalon, es kivancsi lettem erre itt mit irnak. Nyilvan ha az lenne mindenki jol nezne ki 😝


2.- Ik Pl. A melleim szoptatas utan biztos szep lesz

2021. márc. 17. 00:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valami olyasmi, ami qz életminőségedet már rontja, akkor igen.


Pl gátmetszés után korrekció.

2021. márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!