Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hová érdemes menni anyajegy...

Hová érdemes menni anyajegy eltávolításért?

Figyelt kérdés

Budapesten szeretnék találni egy jó orvost akiben megbízhatok és biztos szép munkát végezne rajtam. Ár nem számít, nekem bármennyit megér ez. Nyílván megcsinálják ingyen is de nem akarok henteshez menni. Magán plasztikai sebészeket, bőrgyógyászokat keresek elsősorban. Egy 2.5-3mm átmérőjű bőr felszínéből kiemelkedő anyajegyet szeretnék eltávolítani az államon.

Aki átesett már hasonlón tudna írni róla? Ajánlanátok jó orvost?



2021. ápr. 9. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Budapesti orvost nem tudok, de nekem égésplasztikán vették le 2 anyajegyemet a kórházban Győrben. Anyukám már sok anyajegyet leszedetett, és ő mondta, hogy csakis égésplasztikára menjek, mert azután sokkal kevésbé látszik a helye. Nekem mondjuk a fülem előtt és mögött volt, szóval annyira nem látványos helyen.
2021. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Alapvetően az a helyzet, hogy plasztikai sebész és bőrgyógyász sokkal szebb munkát végez mint egy klasszik sebész(finomabb a kézi munkája). Amúgy meg rengeteg orvos dolgozik Budapesten. Akit én ismerek Gergely Brigitta, őt tudnám javasolni.
2021. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Manapsag mar a lezeres eltavolitas gyorsabban es szebben gyogyul. En arra jelentkeztem.
2021. ápr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!