Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Volt plasztikai műtéted?...

Volt plasztikai műtéted? Miért csináltad? Min mentél keresztül? Milyen volt az életed előtte és utána?

Figyelt kérdés
a lelki vívódásokra, jellemfejlődésekre volnék leginkább kíváncsi
2021. ápr. 29. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Nekem mell plasztika volt, azért mert a férjem nem foglalkozott velem eleget, és úgy éreztem ennek az az oka hogy nem tetszem neki.

10 éves házasok vagyunk amúgy.

Mióta megcsináltattam a melleimet, minden nap van szex, lelkileg teljesen ki simultam, önbizalmam maximálisan megnőtt.

Férjem munka után siet haza, még a hobbiját is háttérbe szorította miattam, haverokkal is kevesebbet van. Gyakran van napközben is sex. Számomra ez fontos!


Ráadásul az összes férfi szemében látom hogy kíván, és ez még inkább növeli az önbizalmamat.

Alapvetően is magas vékony vagyok, és most már dekoltált felsőket is felvehetek bátran, is bezsebelhetem az elismerő pillantásokat. 😁😁

2021. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Fúú első sajnállak, ne haragudj. Neked jó az hogy a férjed a melleid miatt foglalkozik veled és erre még büszke is vagy? Jaj...



Nekem mellnagyobbításom volt, se előtte se utána nem változott nagyban az életem. :D Nyilván jobban érzem magam a bőrömben. Egyébként az én férjem nem akarta hogy megműttessem magam, de én csakis magam miatt csináltattam.

2021. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

10 éve házasok. valszeg a személyisége + a külseje miatt vette el. de akármilyen nagy a szerelem 10 év alatt elmúlik, de egy kis változtatás, akár nagyobb mellek, új színt vihetnek a kapcsolatba így semmi sajnálni való nincs azon h az új mellei keltették életre a férfi szexuális étvágyát...


a 2-es házas esetleg?

2021. máj. 4. 21:44
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Hát mivel azt írtam hogy férjem ezért nagy valószínűséggel házas vagyok drágám :D

És hülyeség amit írtál.

10 év alatt jól ráunt a feleségére és szerintem szánalmas hogy a mellei miatt foglalkozik vele és amiatt van szex többször. :D De ez csak az én véleményem.

2021. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha van egy véleményed és egy másik ember véleménye nem egyezik a tieddel akkor az a másik vélemény biztosan hülyeség?
2021. máj. 5. 10:01
 6/7 A kérdező kommentje:
mai világban már az is csoda ha egy házasság túlél 5 évet...:)
2021. máj. 5. 10:03
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem minden esetben, de itt most igen.

Mert igenis hülyeséget írtál és erre szerintem az emberek többsége azt mondja hogy szánalmas.

2021. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!