Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan lehetne pénzt összeszed...

Hogyan lehetne pénzt összeszedni mellplasztikára? Már teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
A szülés tette tönkre a mellem.
2008. dec. 7. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Lógnak? vagy kicsi?
2008. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Srapnel válasza:
88%
A konkrét kérdésre válaszolva: pont ugyanúgy, mintha autóra, lakásra, vagy konyhabútorra gyűjtenél. Ha mindenki tudná erre a biztos választ, csak gazdagok lennének.
2008. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Mi lenne, ha dolgoznal pl es ugy?
2008. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
49%
a legjobb megoldás, hogy 1 évig csak naponta egy zsíroskenyér az adag. sokat meglehet így sporolni bezonyám
2008. dec. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

TB alapon is meg lehet csináltatni.

De ehhez kb. olyan rondának kell lennie, hogy egy férfi elhányja magát, ha ránézne. Vagy akkora kell hozzá, hogy lehúzza a vállad és állandó fájdalmat okoz.

2008. dec. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Utsó előtti válaszoló kapcsán:kaján tényleg sokat lehet spórolni,de nem a mennyiségen,hanem a minőségen (lásd:szerényebb kaják,takarékosan megszervezett bevásárlások stb.)

Bocs,de ha nem akarsz a krónikus vitaminhiánytól tönkremenni,ami az egyoldalú táplálkozás miatt könnyen kialakulhat;a sertészsíros kenyér nagy mértékben meg az egyik legegészségrombolóbb étel (koleszterinbomba),nem kell a régi öregekre hivatkozni,akik azon + szalonnán lőttek fel,mert ledolgozták a földeken,arról nem is beszélve,hogy minden sokkal tisztább volt:víz,levegő stb.

Néhány tipp,hogy csinálj pénzt:

Járd végig a biztosítókat,érdeklődd meg,hova érdemes elszerződni,mennyi az a hűségidő,amit náluk kell tölteni ahhoz,hogy utána felbonthasd a szerződést és visszakapjál vmennyit a pénzedből.De ezt persze konkrétan ne mondd.Csak fülelj!Ha otthon tartod,mind egy fillérig eltapsolódik,ha lekötöd,akkor meg minél hamarabb ki fogod venni,mert az ember már csak ilyen.

Így meg lesz,mihez tartanod magad.Ja,és jópár biztosítónál idővel akár készpénzt is felvehetsz,talán fel se kell velük bontanod a businesst.

Sok szerencsét!

2008. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
5.sor korrigálása:"zsíroskenyéren nőttek föl..."
2008. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Vagy fogadd el,hogy a szülés ezzel jár,ha a mellednek nincs megfelelő izomzata, vagy spórolj!Azt ne várd,hogy valaki mrgszánjon és 2 cicit ajándékozzon,mert ez nem így működik...Ennyi erővel mindenkinek ingyen lehetne...
2008. dec. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Nézd én nem akarlak megbántani és nagyon sajnálom ha tévedek DE: Aki szült már annak nagy valószínűséggel van lakása, élettára, stb. szóval tapasztalata a nagybetűs életről, az nem kérdez meg nyilvános fórumon olyat, hogy honnan szedjen össze pénzt, erre vagy arra, az tudja, hogy a pénz nem hullik az égből. Szóval kislány, heverd ki hogy 15 évesen nem fejlódtek ki még a melleid teljesen, dolgozd fel, hogy nem dől össze a világ ha nincs C-s mellméreted.

Még1 hozzáfűzni való: Én nem vagyok mellplasztika ellenes, sztem nagyon szép, dekoratív dolog. De nem tiniknek. Abban az esetben ha tévedek és tényleg azért kell a cici amiért írtad, elnézést kérek.

2008. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Utsó válaszolónak:ez nem egy fórum - mint ahogy ez is GYIK,hanem tudásbázis,mellesleg a stílusodat vszínüleg az amolyan "gondűző" fórumokról hozhattad a leszólásaidat,ahol unalmukban szidják egymást az emberek...

Nem tom,megfigyelted-e hogy a kérdező nem említette hány éves,és hogy lusta dolgozni menni.

Szerintem neked kéne leszállni a fellegekből és haladni a korral.

Egyébként attól,hogy vkinek van gyermeke,sajnos nem értelemszerű,hogy van egzisztenciája is.

Még mindig jobb ha ilyeneket kérdez valaki,mint pl ilyesmit,hogy:mit csinálok rosszul önkielégítéskor?

De ez is természetes vhol,mert a honlap anoním!!

2008. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!