Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Valamilyen úton tudom olcsóbba...

Valamilyen úton tudom olcsóbban plasztikáztatni annál a bizonyos intim résznél a kisajkakat?

Figyelt kérdés
Nagyon kilógnak és zavar, semmi önbizalmam nincsen miattuk. 17 éves vagyok.

2021. jún. 25. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Olcsóbb és sokkal jobb is, ha megpróbálod elfogadni úgy, ahogy van. Nagyon sokan szeretik, ne szégyelld 😇
2021. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha egészségügyileg zavaró vagy fájdalmas (kidörzsölődik, bepallik stb) akkor egy év múlva mehetsz plasztikai műtétre magánorvoshoz, esetleg tb alapon ha az orvosod is úgy látja hogy szükséges. Ha csak azért, hogy jaj az önbizalmam, akkor annak semmi érzelme és nem lesz olcsó.
2021. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Ne szégyelld, többek szerint (szerintem is) nagyon szexi :)
2021. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
A pasik megőrülnek érte, nehogy plasztikáztasd!
2021. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Két út lehetéséges:

1. egészségügyi problémát okoz, pl. kidörzsölődik mozgás közben akkor elmégy a háziorvoshoz, elmondod neki mi a panaszod ő beutal a szakorvoshoz, megvizsgál hogy tényleg fennáll-e a probléma aztán TB költségre elvégzik a korrekciós műtétet. Nem túl gyors dolog, akár egy évig is eltarthat, de kb. ingyen van.


2. csupán esztétikai a probléma: felkeresel egy tetszőleges plasztikai sebészt (magánrendelés), megvizsgál, elmondja mik a lehetőségek és mond egy árat. Olyan 400-500 ezertől kezdődnek a magánműtétek. Ellenben akár 2-3 héten belül elvégzik és a kórház sem kórháznak néz ki, hanem egy fullos hotelnak.


De honnan tudod, hogy csúnya? Mondták már sokan? :P

Ha lesz pasid, hidd el nem ezt fogja centivel méregetni amikor odakerül a sor.


N

2021. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!