Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek az orosz...

Mi a véleményetek az orosz ajakfeltoltesrol? Szep eredményet ad?

Figyelt kérdés
Eleg vekonyak az ajkaim. Es szeretnek szep nagyokat viszont felek a kacsa száj efektustol.

#plasztika #injekció #hiarulonsav #Orosz szajfeltoltes
2021. júl. 10. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát az orosz nők olyanok, mint akiket szájbab..ott egy méhkas vagy akik leszoptak egy sütővasat. Nem igazán szép és végképp nem egészséges. Miért nem tetszel magadnak?
2021. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nagyon férfias arcom van. Es a szam is vékony. A nőiesség egyik jele a telt ajkak
2021. júl. 10. 22:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az orosz nők amugy gyönyörűek
2021. júl. 10. 22:59
 4/7 anonim válasza:
40%

Szerintem gusztustalan a feltöltött ajak🤮🤮

F

2021. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Az milyen? Szájba veri az ura és feldagad neki?

Viccen kívül, egyrészt a nőiességnek nem ez az egyetlen jele, másrészt az ég óvjon meg engem (és másokat is) a felfújt szájú nőktől - az bizony nem nőies, hanem idétlen.

2021. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) nekem viszonylag vastag a szam, de pici. Szoval en is szeretnek, Rati Robertet ajanlottak.
2021. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem minden esetben undorító a töltött száj! Mértéken belül maradva pl. Egy egyszerű asszimetriát helyrehozni töltéssel teljesen rendben van. Viszont az orosz ajak tényleg túl van hypeolva napjainkban és ez is olyan lesz mint a brazilian butt lift őrület, hirtelen senkinek sem fog tetszeni. Sőt nagyon ritka az igényes megcsinált orosz ajak, főleg alapvetően vékony szájú lányoknak egyáltalán nem esztétikus.
2022. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!