Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Őszintén kérdezem, a nőket...

Őszintén kérdezem, a nőket mennyire zavarja ha a férfinak elálló fülei vannak?

Figyelt kérdés

Nem extrém mértékben, de észrevehető módon.

Őszinte válaszokat várok. Nem kell az álszent finomkodás.



2021. aug. 1. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek jól áll valakinrk nem. Az összkép a fontos.
2021. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tehát zavar
2021. aug. 1. 11:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ennyit szűrtél le abból amit írtam? Szomorú:D
2021. aug. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
igen
2021. aug. 1. 11:15
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olvasd el mégegyszer hátha tudod is értelmezni.
2021. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kép nélkül nem lehet erre mit mondani, hiszen nem mindegy, hogy az illetőnek hogy áll. Nem feltétlenül zavaró, nem sok embert ismerek, akinél ez ront

az összképen. Van aki teljesen jól néz ki elálló füllel is. Páromnak is eláll egy kicsit és mondta, hogy régen őt nagyon nem szerette, hogy ilyen, de szerintem nincs vele semmi baj és engem sose zavart.

2021. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nyilván tudom hogy az összkép lényeges és azzal is tisztában vagyok, hogy egy kapcsolatban ez egy huszadrangú dolog.

Na de ne mondja nekem senki, hogy első blikkre esetleg nem szokatlan, amiből következik hogy zavaró.

2021. aug. 1. 11:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor úgy mondom, hogy mikor először találkoztunk se zavart. Persze nem is áll el neki extrém módon, de te is ezt kérdezted.
2021. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik egy férfi, az arca, a szemei, a hangja, a viselkedése stb., akkor nem érdekel, milyen a füle. Igen, lehet, hogy az első pillanatban odatévedne a tekintetem, de ez semmit nem jelent. Ha megszeretek valakit, akkor az elálló füleivel együtt szeretem meg.
2021. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Akinek extrém módon eláll, vagy akit zavar, az műttesse meg. Ne mások miatt, hanem saját maga miatt. Ha ez kell ahhoz, hogy jobban elfogadd magad, hajrá.
2021. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!