Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ajak feltöltés után gyakori,...

Ajak feltöltés után gyakori, hogy nem látszik a változást, nem volt eredményes?

Figyelt kérdés
Nem egészen egy hete voltam ajakfeltoltesen, 1ml-t töltöttek bele de pár nap után, ahogy le apadt az a kis duzzanat, szinte ugyan akkorák mint előtte. Borzasztóan csalódott vagyok, egy het múlva vissza fogok menni vizitre, de nem tudom érdemes e meg 1ml-t beadatni vagy kidobott pénz lesz az is. Másoknak látom, hogy olyan szép lett, csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2021. aug. 24. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezz meg egy kívülállót, barátnőt vagy családtagot, hogy mekkorának látja. Szerintem pont hogy az a szép, ha diszkrét az eredmény. Ha látványos a különbség, az már az jelenti, hogy túlzásba lett vive. Sokan nem veszik észre magukon a változást, és így lesznek függői az egyre nagyobb és nagyobb ajkaknak, a környezetük rémületére.
2021. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Lehet csak azért nem tűnik fel a változás, mert a felduzzadt állapothoz viszonyítod. Szerintem is szebb, ha nem teljesen egyértelműen látszik, hogy fel van töltve. Ha összehasonlítod régebbi képekkel, akkor is úgy látod, hogy teljesen egyforma? Más szerint is? Ha valóban semmi változás, akkor annál kérdezz rá, aki csinálta, hogy ennek mi az oka és mit javasolna.
2021. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet én nem érzem a lényegét, de úgy gondoltam, hogy ez az eljárás megnagyobbitja az ajkakat, szerettem volna teltebb ajkakat mert a sajatom elég vékony, pont az az eredmény tetszett, amit akkor kaptam mikor meg volt duzzadva mert az sem volt hatalmas, nem volt kacsaszajam pont az a méret amit szerettem volna, de jelenleg annyi látszik már csak, hogy feszes a bor és nem ráncos az ajkán, de nem nagyobb és picit meg látszik benne az anyag mert aszimmetrikus még, de ha most így lement akkor gondolom egy hét múlva tényleg a nullával lesz egyenlő. Mindenkeppen vissza megyek, de kiváncsi vagyok hogy más is járt e így? Esetleg más márkájú töltő anyag kellene vagy hagyjam az egészet es nekem nem működik!?
2021. aug. 24. 23:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a kezdeti duzzanat sosem a végeredmény, mindenképp elmúlik. Ez normális. Ami marad, az pedig nem lesz a nullával egyenlő ilyen hamar. Az ideiglenes irritált teltségnek a méretét tartósan csak tényleg még több feltöltéssel tudnád elérni. De ezért csúszós lejtő ez az egész... Ha mindig a frissen töltött, átmeneti duzzadtabb látványhoz szoksz hozzá, mindig csalódott leszel, mire lelohad, kevésnek fogod érezni a végeredményt, és mindig többet akarsz majd.
2021. aug. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom. A probléma az hogy a duzzanat után nem lett teltebb a szám, számomra nem észrevehetően változott és ha már most alig látom egy hét után, akkor mit várják hetek múlva? En úgy gondoltam hogy 1mlvel el lehet érni ennél számottevőbb változást is mondjuk olyat, mint mikor duzzadt volt, mert nem volt akkor sem hatalmas sem természetellenes. De úgy néz ki kell bele 2-3 ml hogy jó legyen csak azt nem mondta a csaj, hogy ne álmodozzak mert ennyitol nem lesz olyan mint amit szeretnek.
2021. aug. 25. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!