Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hol van ilyen plasztikai...

Hol van ilyen plasztikai műtét Magyarországon belül/ legközelebb Magyarországhoz?

Figyelt kérdés

Nagyon Keskeny, hosszúkás fejem van és nagyon zavar mentálisan. Az élet minőségemre van hatással. Elmegyek egy buliba,meglatok normális fejformájú srácokat és tök rossz kedvem lesz hogy ilyen rossz genetikat örököltem. Ha elmegyek pszichológushoz ő elvileg ilyen esetben eltudja intézni hogy ingyen plasztikai műtétet hajtsanak végre rajtam mivel annyira rontja az életminősém(mellmutetetnel is hallottam már sok olyan esetről hogy ingyen csinálták pont ez miatt)


A kérdés második fele pedig arra irányul, hogy hol van ilyen koponya plasztika a közelben,ahol szélesíteni tudják az arcot? Azt tudom hogy létezik ilyen tehát az állat tudják szogletessebbe tenni illetve a halánték tájékán is tudják szélesíteni a fejét úgy hogy feltöltik csont cementtel.


Minden segítséget köszönök szépen



2021. dec. 2. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Utánanéztem googlen.Csinàljàk Magyarországon is (arccsont műtétre kerestem rá)De amúgy én azt tanácsolnám neked,hogy menj el egy konzultációra egy plasztikai sebészhez.Mondd el mi a bánatod.Nem tudod,hogy milyen alternatív megoldásokkal szolgálnak.De ha úgy állapítja meg,hogy csak ez az eljárás működik,amit te mondasz,és ha rendes orvos,ha nem is csinálja ő ezt a műtétet,de biztos meg tudja mondani,hogy merre menj tovább. (Nekem is van egy csúnya heg az arcomon,mindenképp lézerrel akartam eltávolítattni,de aztán mondták hogy milyen más eljárások léteznek,valóban nem is gondoltam volna,megérte elmenni konzultációra)
2021. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. És a konzultáció az ingyenes?
2021. dec. 2. 21:11
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
Max 60-100ropi lesz, nyugi. Màrhogy a konzultàció.
2021. dec. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném,inkább olyan 25-30 ezer.De a műtétet sem csinálják tb-re…
2021. dec. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!