Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Áll(-kapocs)plasztika tapaszta...

Áll(-kapocs)plasztika tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretném megcsináltatni az államat, mert elég kicsi az alsó állkapcsom, ezért a fogam mintha előre jönne, illetve tokám is van, hiába vagyok vékony. Tisztában vagyok vele, hogy ezután komoly fogszabályozás is kell majd.

Nagyon félek, hogy elrontják és még szarabbul fogok kinézni, most sincs önbizalmam, úgyhogy szeretnék érdeklődni, ha valakinek volt hasonló műtéte, akár külföldön, akár belföldön.

Mennyibe került? Mennyire vagy elégedett az eredménnyel? Hol és ki csinálta (akár privátban, ha nem akarsz reklámozni)? Vagy esetleg van-e ismerősöd, akinek volt hasonló műtéte és szerinted jól sikerült-e? Meddig tart a gyógyulás, mennyire fáj? Stb...

Bármire kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban, attól is, akinek nem volt ilyen műtéte, de van fogalma általában a plasztikáról és a jó orvosokról.



2022. jan. 3. 23:18
 1/2 anonim válasza:
Szia, nekem hamarosan lesz állcsontműtétem, nyugodtan írj priviben, hátha tudok segíteni:)
2022. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Remélem nézitek még a kérdést, én is ezen gondolkozom jelenleg, pontosabban nekem az alsó állcsúcsom nagy oldalról "boszis", a felső állkapocs pedig lapos az orromnál..

Soha nem volt ettől önbizalmam, van, aki vállal ilyesmire megoldást itthon? Nektek tapasztalat?

2023. máj. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!