Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik lábvékonyító műtét?

Létezik lábvékonyító műtét?

Figyelt kérdés
Széles izmos combjaim és széles lábam van, utálom a testalkatomat.. Olyan vagyok mint egy kigyúrt alacsony férfi, mellem sincs.

2022. febr. 12. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A csontok vastagsaga, felepitese adott. Van akinek keskenyebb, masnak szelesebb.
2022. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt szomorúan olvasom :/
2022. febr. 12. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet róla és kerdezd meg mit gondolnak róla.
2022. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem ne rugózz ilyenen, szép lehet az úgy is szerintem, és különben is: a járáson kívül mire használod? Semmire, akkor meg nem is olyan nagy gond. Nyáron, ha mezítlábazol, akkor meg vagy megnézi valaki, vagy nem.

Van ennél nagyobb probléma is.

2022. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg küldj képet, mert el nem tudom képzelni, mi csúnya van egy izmos női lábon..Az meg hogy még műtéten agyalsz kiverte a biztosítékot. Kis mell is sokaknak bejön, pl nekem is.
2022. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Zsírleszívás van, de izmokat nem lehet vékonyítani vagy kivágni.

Az csonkítás, és az egyensúly

Od is megváltozna tőle egy életre.

2022. febr. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!