Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika mütetnek erdekel...

Orrplasztika mütetnek erdekel a reszletes menete, leirnatok?

Figyelt kérdés

Nagyon görbe orrom van, es szeretnem megcsinaltatni. Rettenetesen felek, mivel meg korhazban sem feküdtem -szerencsere- de teljesen elvagja az Önbizalmam, ismerkedesnel is, mar elöre tudom nem fogok tetszeni a pasinak, hiszen nalam sokkal szebb Nöt talalhatnak. Tükörbe se szeretek nezni. Szemböl meg ugy,ahogy. Fotokon is elviselem, de oldalrol ha meglatok magamrol egy fenykepet szinte elbujnek. Szemelyes kontaktnal is igyekszem mindig az illetövel szemben lenni - pont ezert, hogy oldalrol, profilbol ne lasson.

30eves vagyok, megvan ra a penzem.

Kit javasoltok, akar Budapesten, vagy az orszag barmelyik pontjan?

Az elsö telefonhivastol szamitva mikor kaptatok idöpontot szemelyes talalkozora? Mikor keszült el a terv-es mennyi idö? Mikorra tüztek ki a mütet idöpontjat, mütet elött mennyi konzulatacion kellett reszt venni?

A mütet, es a gyogyulas folyamata, mennyi idöt kell otthon tölteni, kötessel, es mikor kerül le a gipsz, mikor lehet "utcara menni" ujra?

Utolagos kontroll van, hanyszor, milyen idöközönkent?

(szabadsag tervezet miatt is kerdezem, mivel Januarban be kell adnom az eves eves tervet )

Köszönöm szepen elöre is a tapasztalatokat.



2022. márc. 7. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Inez Hilda Papp youtubernek volt orrplasztikája és jópár videót csinált róla. Érdemes lehet negnézned
2022. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!