Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon zavaró ha a pasinak...

Nagyon zavaró ha a pasinak görbe az orra?

Figyelt kérdés

Olyan gagyinak érzem magam ez miatt. Púpos orrhát a helyes kifejezés rá azt hiszem.

Lenne egy másik kérdésem is, hogy egy állami intézetben mennyiből csinálnák meg? Nem lehet valami kedvezményt igénybe venni?

Lányok mennyire zavar ha a pasinak ilyen az orra? Írjatok kort is.

19/F


2010. szept. 15. 15:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Engem egyáltalán nem zavar,sokkal jobb,mint a malac orr.

Egyébként meg ha az arcod teljesen rendbe van,és csak ez az apró hibád van,akkor még nézhetsz ki jól.

Szerintem ne akard megműtetni,mert ez vagy te.Így vagy önmagad.

17/L

2010. szept. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha csak ez a gondod az arcoddal,akkor oké.
2010. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszik. :)

Szerintem ha csak ez a hiba van az arcodon akkor ne csináltasd meg.:) Lehet ez a szexepiled is.;)

2010. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Más hibám nincs, barátnőm is van de engem zavar.

Most olvastam olyat, hogy az orrsövény műtétet támogatja a TB, végül is mivel görbe az orrom ezért az orrsövény sem egyenes. Hol lehet megnézetni, hogy támogatná a műtétemet a TB ha esetleg rászánnám magam? Menjek el a kórházba és ott keressem a "fül-orr-gége" osztályt? Ott simán kérdezzem meg, hogy megcsinálnák-e ingyenesen az orrom?

2010. szept. 15. 15:36
 5/21 A kérdező kommentje:

"Szerintem ha csak ez a hiba van az arcodon akkor ne csináltasd meg.:) Lehet ez a szexepiled is.;)"


Szemből nézve azt mondják, hogy jóképű vagyok de mikor meglátnak oldalról akkor volt már, hogy kiröhögtek.

2010. szept. 15. 15:37
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

[link]

Az ő orrra sem tökéletes mégis odavannak érte :)

2010. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Valakinek kifejezetten jól áll. :)
2010. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én imádom :D Az orrműtétet meg nem javaslom, mert ha valamit elrontanak, lerohad az orrod xd
2010. szept. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A dokin mulik hogy mit ir be, orrsoveny, vagy hiusag. Ha elso, ingyen megcsinaljak.

Sok ember mutet utan, ki leakarja tagadni a plasztikat, rafogja, hogy orrsoveny mutet volt.

2010. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akinek plasztikázva van az orra és ingyenes volt, mert a doki kijelentette, hogy orrsövényferdülése van...de nem volt neki, csak azért mondták azt, hogy ingyenes legyen
2010. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!