Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne orrműtétet csináltatnom?

Figyelt kérdés

Itt az orromról a kép: [link]


Ez a hupli nagyon idegesít rajta.



2022. ápr. 12. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha idegesít, akkor csinaltasd meg. Csak te tudod eldönteni, hogy érdemes-e. Nekünk édesmindegy hogy néz ki.
2022. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

Az ember úgy természetes ahogyan éppen kinéz. Ha megcsinálják az orrod, az már nem lesz egy természetes dolog.


Nem ajánlom, hogy megcsináltasd az orrod Kérdező!

2022. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vészes.

Van ami műtétért kiált,de a tiéd messze van attól.

2022. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez teljesen normális, egyáltalán nem szembetűnő, nem műttetném meg. Furcsább lenne, hogy x évig ilyen volt az orrod, aztán egyszer csak más lesz, de te tudod.
2022. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmi.
2022. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen a csontozata, csak nem ennyire. En szeretem. Ha teged zavar, megmuttetheted.
2022. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennél nagyobb pukli volt rajta, megműttettem, életem legjobb döntése volt. Ha te úgy érzed, hogy nem tudsz megbarátkozni vele és önbizalomproblémáid vannak miatta, akkor bátran műttesd meg.
2022. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudnod. Nem egyértelmű a képből a nemed, de nekem férfin kifejezetten bejön az ilyen orr. Nőn is teljesen jó, egyáltalán nem csúnya, nem is feltűnő, rengeteg embernek ilyen. Én tuti nem műttetném meg, pedig nagyon hiú vagyok, de ez egy teljesen okés orr. Viszont ha téged zavar, akkor jobb ha megcsináltatod.
2022. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Kép alapján teljesen rendben van. Te tudod, mennyire zavar. Én is elfogadnék kisebb orrot, de (egyelőre) nem foglalkoztat a dolog csak néha eszembe jut.

Én egy dolgot viszont megcsinaltattam 10 év halogatás után (igaz az kisműtét volt), mert az olyan volt hogy folyamatos komplexusaim voltak miatta. Ezt neked kell tudni, mennyire zavar, vagy csak jó lenne kisebb. Így ránézésre semmi extra.

2022. ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Mennyiért műtenek ilyet?
2022. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!