Más is van így?

Figyelt kérdés
Nemtudom jó helyre írtam e, de az a gondom hogy túl nagy a cicim.Jön a nyár, és én utálom. Mindenki azt nézi, egyszerűen, meg beszólogatnak.Igaz nem is vagyok nádszáll karcsú, de kövérnek se mondanám magam. Már 12 éves koromban akkora cicim volt mint most sok felnőtt nőnek. 15 éves koromban 90 es melltartót hordtam. A fogyás nem opció, most fogytam sokat, meg voltak próbálkozásaim előtte is, én nem a cicimből fogyok, hanem hasrol, combról. Iskola után egy kocsmában dolgoztam ahol sok rekesz sört mozgatta meg, nap mint nap, lehet e miatt lenne, mert izmos a mellem, tudom ugráltatni mint a kigyurt fickók.Akkor is utalom, nem győzöm takargatni.Pénzem plasztikára nincs, de kezedek depressziós lenni, már eljarni se szeretek e miatt sehova. De mi legyen akkor?

2022. ápr. 29. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tb-re is lehet kisebbiteni.

A folyamatát nem tudom sajnos, de fb-n lépj be a plasztika(eredeti, sebeszem.hu-s)csoportba és ott tudnak segíteni, hogy merre indulj el.


Ha rá akarsz segíteni a folyamatra mond azt, hogy fáj a hátad.

Tb-s alapon is szép ciciket csinalnak nem csak a drága fizetős plasztikai sebészek.

2022. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, biztos lehetsz benne hogy más is jár hasonló kosárban 😉


Amit tehetsz az, hogy fogysz. Nincs olyan h mellből, hasból, fenékből stb nem fogy valaki. Olyan van, hogy először máshonnan. Kitartónak kell lenni. Sajnos nincs jobb ötletem. Azaz van még kettő


1. A "Mit bámulatos? Nem szilikon! " feliratú felső. Nem fognak bámulni.


2. Mutasd meg kérlek a mell ugraltatást. Videón, mozgóképen, személyesen vagy bárhogy. Meghálálom. Please 😍

2022. máj. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!