Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha valaki bőreltávolító műtét...

Ha valaki bőreltávolító műtét után hízik vissza mi történik a testtel?

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Újra megnyúlik a bőre, elég csúnyán.
2022. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És újra gondolom nem lehet megműteni? Előbb utóbb elfogyna a bőr?
2022. jún. 3. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem csinálnák meg az orvosok. De ez csak laikus vélemény.
2022. jún. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

"Előbb utóbb elfogyna a bőr?"

Nem.

A bőrt ne úgy képzeld el, mint egy rétestésztát! Ez egy folyamatosan képződő, élő "szerv". Ha nagyobb felület kell, több hámsejt (és irha-állomány) keletkezik.

2022. jún. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem lenne akadálya annak, hogy újra megműtsék. Mármint, ha meghízik, újra lefogy, és lesz megint lógó bőr, akkor szerintem nem feltétlen van ennek akadálya. Ez is egy laikus vélemény amúgy. De lehet ha angolul keresel rá erre az interneten, lehet találsz pontosabb választ. De amúgy én így gyorsban rákerestem, és vannak olyan (angol) cikkek, hogy mi van akkor ha hasplasztika után újra hízol, és ott bizony írják, hogy ha valaki jelentősen meghízik utána, akkor lehet, hogy kell majd neki még egy hasplasztika. Szóval ebből is gondolom, hogy nincs akadálya még egy műtétnek, mert a neten található cikkek alapján is az újraműtés egy létező dolog.
2022. jún. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ismét hízni kezd, ismét növekedni kezd a bőrfelülete, hogy körül tudja venni és össze tudja tartani az egyre gyarapodó hájat.
2022. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!