Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek van itthon olyan...

Szerintetek van itthon olyan plasztikai sebész aki valamennyire at tudná formálni az arcom egy másik lány arcára amit megmutatok neki? Vagy bárhol a világon?

Figyelt kérdés

Mindketten modellek vagyunk, szóval nem egy csúnya arcból szeretnék ő lenni, az nyilván lehetetlen


A sztori lényege hogy megláttam egy lányt, aki teljesen elbűvölt, úgy érzem most találtam meg a legszebb nőt a földön… soha egy szupermodell, színésznő, Angelina Jolie, Adriana Lima, senki nem tudott ilyen érzéseket kiváltani belőlem… pedig én nagyon szeretek gyönyörű nőket nézegetni, de nála jobban senki sem tetszik

2 éve láttam meg, azóta követem, minden nap irigy vagyok az arcára

Abszolút tökéletes, szimmetrikus minden része, konkrétan szebb mint pl Adriana Lima

Annyira a fuggojeve váltam hogy belegondoltam hogy egy plasztikai sebész vajon tudna e olyan műtéteket csinálni rajtam hogy hasonlítsak rá….

Ahogy mondtam én is modell voltam sok even keresztül, szóval az alap arcom meg lehet ahhoz hogy olyan lehessek mint ő

És ráadásul a férfiak is odavannak érte, most is van egy 25 évvel idősebb barátja, járják a világot, már szinte a pasikra vagyok féltékeny hogy vele lehet

Amióta öt megláttam iszonyat komplexusos lettem, nem akarok már randizni férfiakkal, mert csak arra gondolok ha őt meglátnák, akkor én már nem tetszenek neki annyira…

Volt egy közös ismerősünk, egy férfi aki évekig jött utánam, ő is ismerte ezt a lányt és mikor beszéltünk róla azt mondta hogy tényleg nagyon gyönyörű… iszonyat rosszul esett

Soha senkire nem voltam meg ennyire irigy, tényleg így érzem hogy ha lehetne kicserélném vele az arcom…

Létezhet ilyen sebész itthon vagy akar külföldön?


2022. okt. 9. 13:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Mielőtt a Dunának mégy, érdemes rákeresni ezekre a hihhhetetlen nőkre smink nélkül is.
2022. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan létezik, de én a helyedben inkább pszichológushoz mennék. A szépség nem minden!
2022. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Neked nem plasztikai sebészre, hanem pszichiáterre van szükséged!
2022. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

#3: 👍👍👍


Kerdező, ilyesmit egyetlen plasztikai sebesz sem vallal, etikai okokból.


Gondolom vmi 12eves rajongó lehetsz...😁

2022. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Ez elég beteges, inkább pszichológushoz menj.
2022. okt. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem a mentális egészség kategóriába irtam ki a kérdést, ti miért nem ott vagytok?

Ez meg rosszabb mint az a megkeseredett Reddit


De láttam előre a pszichologusozast

Aki nem tud érdemben válaszolni az minek rontja a levegőt?


1, smink nélkül is tökéletes az arca, láttam élőben is közelről


🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

2022. okt. 9. 18:44
 7/23 Pillér2 ***** válasza:
82%
És ha ő is csak plasztika miatt tökéletes?
2022. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha valakinek mentális problémája van, azt nem CSAK a mentális egészség kategóriában lehet észrevenni, hanem bárhol.

Ha valaki ennyire betegesen gondolkodik, mint te, az ITT IS mentális beteg!

2022. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7, csak a melle van megműtve, meg a szaja töltve, ezen kívül semmi más

De ha az egész arca meg lenne mutve, akkor is gyönyörű… látszik hogy félig orosz, félig ukrán, azok a legszebb nők, a magyarok közelükben sincsenek

De ha belinkelnem látnátok hogy ő a legszebb nő

De ki is írom máshova a kérdést mert itt nem kapok értelmese választ

2022. okt. 10. 08:35
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

9: te maximum 13 éves lehetsz...

VAgy ha ennél idősebb vagy, akkor a szellemi érettséged kora-tininek felel meg.

2022. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!