Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 16 éves vagyok, szülői engedél...

16 éves vagyok, szülői engedéllyel végezhetnek rajtam esztétikai orrműtétet?

Figyelt kérdés
Vagy van valami miatt mindenképpen érdemes lenne várnom vele?

2022. okt. 13. 18:54
 1/7 A kérdező kommentje:
*Van valami, ami miatt
2022. okt. 13. 18:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyesmit csak 18 felett lehet
2022. okt. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, de most olvastam nemrég egy kérdésnél, hogy szülő beleegyezésével 18 alatt is lehet
2022. okt. 13. 19:12
 4/7 anonim válasza:
100%
19 vagyok, én is nagyon vágytam rá 16 évesen, ilyenkor még nem is nagyon vállalna el plasztikai sebész, hacsak nem teljesen deformálódott orrod van. Még sokat változik ebben a korban az arcunk, én már nem is akarom megcsináltatni.
2022. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nálam elég valószínű, hogy nem fog

Apám minden testvénének és az anyjának is ilyen van köszönöm a választ

2022. okt. 13. 19:36
 6/7 anonim válasza:
20%
Nekem nagy krumpli orrom volt olyan 12 éves korom óta, később csúfoltak is vele, pedig előtte sikerült valamennyire megbékélni vele. Valamennyire hóri horgas is, mint egy cigánynak, pedig alapvetően baba arcom van. Annyira szép orrokat csinálnak manapság, én most vagyok 25 éves, végre most lesz pénzem rá. Bűn lenne kihagyni egy baba orrot a baba arcomra, mennyi csávó futna utánam élvezet lenne. Ha tényleg komolyan gondolod, akkor kérj időpontot plasztikai sebészhez.
2022. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem akadályoz a légzésben vagy egyéb egészségügyi gondod nincs vele, akkor nem jobb esetben, mert még növésben vagy.
2022. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!