Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miből lehet észrevenni egy...

Miből lehet észrevenni egy fényképen, hogy valakinek nem eredeti a szája hanem feltöltött?

Figyelt kérdés
Minden képen természetesen egyforma egy nő szája csak az érdekelne, miből lehet észrevenni, hogy mű?
2022. okt. 27. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelműen látszik. Soha nem láttam még természetes hatású műtött szájat, mindig kacsaszáj jellege van, ami főként oldalról látszik. Nagyon csúnya.
2022. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is egyértelműen látszik.
2022. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Én pont ma láttam egy töltött szájú nőt a Spárban,hát mit ne mondjak rettenetesen csúnya volt,pedig nincs bajom az ajakfeltöltéssel,ha szépen van megcsinálva. Viszont ez a nő úgy nézett ki,mint ha két virsli lenne a szája helyén.
2022. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem elég feltűnő

[link]

2022. okt. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Jajj 4-es,azért ne túlozzunk,nem minden nőnek ilyen a szája,meglehet azt szépen,igényesen is csinálni. Bár tény hogy a legtöbb el van b@szva.
2022. okt. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Látszik.

Hiába reklámozzák mindenfelé, hogy természetes eredményt érnek el, stb... hidd el, látszik. Főleg a felső ajkak philtrum részénél feltűnő hogy kicsit kiáll.

2022. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem látszik, ha olyan csináltatsz. Rengeteg embernek töltve van, csak sokan nem is merik elmondani. Van aki nem töltet szájba csak kontúrt pl., azt sem veszed észre nagyon. Főleg idősebben, mikor a fiatalkori szájhoz képest kezd összeesni a száj, ( most 0,5-1-ről beszélek). Ezt visszatudják állítani pici hyaluronsavval. Amúgy ez arcon ha olyan beavatkozás van, amiből csak annyi látszik,hogy valahogy pihentebb stb., nem látszik messziről( vagy ha esetleg betegség, belesett miatt van korrigálva az aszimmetria), ahhoz az arc anatómiáját kell tudni illetve vonalzóval kell méregetni az arcot.


Ne mindenféle instás, youtuber fruskából, celebből kell kiindulni. Azok még azt is hiszik menő, ha tudják,hogy ő megcsináltatta.

2022. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van ami nem látszik, csak nyilván arról nem is feltételezik az emberek, hogy töltött. Logikusan. Van pl tényleg penge szájú barátnőm, ő szokott töltetni. Egyáltalán nem kacsás a végeredmény, még így is vékony ajkai vannak, csak egyáltalán így lesz neki valami a totális csík száj helyett.
2022. okt. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát az én legjobb barátnőm is töltet,de nevetségesen keveset,mert alig látszik valami,meg nem tudom hogy csinálják neki,de két hónap alatt már 5-ször töltötték neki. Szóval nem értem ennek mi értelme van,ki adja érte a rengeteg pénzt. Értem én hogy felszívódik egy idő után,de nem két hónap alatt.
2022. okt. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1, a műtéti nem ugyanaz mint a feltöltés.🤦🏼‍♀️


A műtétkor (lip lift) a szájat kifordítják, és feljebb varrják. Ez egy orvosi procedúra, vágnak, öltenek, utána napokig nem ugrálsz.


A feltöltés esetén (lip filler) meg töltőanyagot fecskendeznek a bőrbe. Ez egy 20 perces beavatkozás, krémes érzéstelenítéssel, nem traumatikusabb mint egy gyantázás.


És ne friss eredményekből indulj ki, 2-3 nappal utána persze, hogy duzzadt meg hematómás lesz, varrásnál meg aztán végképp.



A töltés teltebbé, kerekebbé tesz, ez tud duzzanatot eredményezni az ajak felett, pláne az ún orosz technikával.

Az orosz technika lényege pont az, hogy csúcsos, emelt, extrémebb eredmény legyen.

A normál technikával, ha nincs túltöltve, akkor nem fog látszani.

Van amelyik fel is szívódik, általában egy év alatt.

[link]

[link]



A felvarrásnál az orr alatti zugban lesz heg, illetve a száj szélén. Ennek hegesedése egyéni genetika kérdése, de a legtöbb arcot ért seb jól gyógyul. Eredményre szélesebb ajak, kisebb távolság az orr és a felső ajak közt, de nem annyira telt az eredmény.

Ezt ha elszúrják, akkor tud lenni olyan, hogy a száj nem zárul teljesen, vagy a mimika sérül.

[link]

[link]

[link]



A kettő összehasonlítva:

[link]

2022. okt. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!