Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Véleményeket kérnék Dr....

Véleményeket kérnék Dr. Molnár Csaba (Debrecen) plasztikai sebész, mellnagyobbító műtéttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy köztetek volt-e már nála valaki és mik a tapasztalatok?

#mellplasztika #plasztika #Dr. Molnár Csaba
2022. nov. 22. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Van a fb-n a plasztika esztétika csoport vagy a hozzá tartozó weboldal a sebeszem.hu.


Ezeken a felületeken érdeklődj.

Itt kicsi az esély arra, hogy pont ideteved valaki, akit ő műtött.

2022. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!2018 ban voltam nála,nagyon meg vagyok elégedve.Azóta szültem még egy babát,szoptattam két évig és nem deformálódott el.Doktor úr nagyon profi,kedves,a személyzet is segítőkész.Egy éjszakát bent kellett maradni,olyan volt mint egy ötcsillagos hotelben.Ha csengettem szaladt a nővér segített wcre menni,enni-inni,bármiben.

Ismét visszamentem hozzá,most lábadozom felső szemhéjplasztikából.Csak ajánlani tudom!

2022. nov. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. 😃
2022. nov. 28. 09:07
 4/5 anonim válasza:
Én csak jót tudok mondani róla. Felső szemhéjplasztikám volt nála, gyönyörű lett. Sok ismerősöm jár hozzá, még negatív véleményt sosem hallottam róla. Ő már régi motoros a szakmában, amikor kezdte még alig volt plasztikai sebész az országban. Nyugodt szívvel ajánlom :-)
2023. febr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azóta már túl vagyunk a műtéten és maximálisan elégedettek vagyunk.

Szóval én is csak ajánlani tudom. 😊

2023. márc. 22. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!