Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkisebbítő műtét utáni...

Mellkisebbítő műtét utáni fogyás mennyiben fogja befolyásolni a megműtött melleket?

Figyelt kérdés

Szeretnék leadni nagyjából egy 8 kilót (158 centi vagyok és 63 kiló jelenleg). Emellett lesz egy mellkisebbítő műtétem is, 80/C-ből (melltartó függő, néha 85-ös kell és ha nem tart eléggé, akkor D-s) lesz egy jóval kisebb, feszesebb mell, olyan ami melltartó nélkül sem lóg.

Logikusabb lenne a műtét előtt fogyni, viszont a méretek annyira zavarnak a mozgásban, sportolásban, hogy kérdés egyáltalán képes lennék-e így lefogyni.

Nem kérek olyan kommenteket, hogy "ez nem is olyan nagy méret", és hogy minek akarom megműttetni. Köszönöm szépen.



2022. dec. 29. 14:22
 1/3 anonim válasza:
9%
Jo no ennel kisebb lesz arra mar csak borogatas kell,es eltunik.
2022. dec. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom, az is kérdés, hogy meg fogod-e tudni tartani.


Nekem is volt kisebbítő műtétem, nagy nehezen lefogytam, de a zutánna lévő két évben két ruhaméret jött rám fel, most oda próbálok visszafogyni ahonnét indultam.



A mellem azóta is szép viszont.


32/N

2022. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
26%

Érdemesebb valóban lefogyni előtte, mivel minél kevesebbet kell mesterségesen kiszedni, annál jobb neked is. Én is szerettem volna tb-re mellet kisebbítettni, de párom irózik mindentől, ami nem természetes, így muszáj kibírnom ezt a fájdalmat.(75/D)


Lefogyáshoz visszább kell szorítanod a cukrot, mindent, ami péksütemény, kenyeret, és olyanokat enned, amiből kevés is laktató, stb. Különösebb edzés nélkül le tudsz szerintem valamennyire fogyni. :)

Sétálás közben, vagy lépcsőzés közben, ha minden igaz, nem zavaró annyira.

2022. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!