Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akik mostanában csináltattak...

Akik mostanában csináltattak mellet, kinél és ki nagyon jó, megbízható sebész?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyi orvos van, hogy képtelenség már szinte választani, az lenne a fontos hogy megbízható legyen

Illetve árban mennyi volt nektek?

Gondolom már minimum másfél millió körül van, nem is szeretném megúszni, csak megbízható legyen az orvos

Eredetileg szép formájú mellem van, csak szeretném ha nagy is lenne mellé, úgyhogy nem hiszem hogy nehéz eset lennék műtét ügyileg

Igazából még nem is vagyok teljesen biztos benne, mert 27 évig megvoltam így, de annyi szép cicit látok mostanság hogy kezd megjönni a kedvem

Kit ajánlotok jó szívvel?


2023. máj. 16. 11:02
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Ezt a modellt régóta követem és megláttam hogy mennyivel jobban néz ki így, meghogy mekkora melleket csináltatott, azóta akarom nagyon

Valami ilyesmit szeretnék én is.

2023. máj. 16. 11:05
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van fb-n egy csoport, plasztika esztétika zárt női a neve. Ott millió tapasztalatot írnak. Illetve a hozzá tartozó sebeszem.hu weboldalon is rengeteg napló van.


Árban már 1,3 milliotol kezdődik. Vannak felkapott sebészek, akikhez 1 év mire egyáltalán a konzultációra sor kerül, meg vannak akiknek már 2 millió körül van az ára(ez mondjuk már inkább kombinált műtét: felvarrás+implantátum).


Millió szempont van még ami alapján válaszod az orvost.

Termeszetesebb vagy látványosabbat szeretnél, fontos, hogy komplikáció esetén is elérhető legyen stb.


Akiket nagyon dicsernek az viczian csaba, rose-os es ágfalvai(lotus med rendelő) orvosok.

Rajtuk kívül még jó lehet a Vancso Péter és Bor Mihály.


Érdemes több orvoshoz konzultációra menni, mert ott fog kiderulni, hogy kire biznad rá magad.


Pénzben meg inkább 2x annyit szánj rá, hogy egy esetleges csere se okozzon gondot a kesobbiekben.

2023. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Larion Zoé, ha plasztika és szakértő kell szerintem ő a legalkalmasabb ember tanácsokban!

2023. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!