Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Erdemes igy belevagnom a...

Erdemes igy belevagnom a mellnagyobbitasba?

Figyelt kérdés

23 eves vagyok, nincsenek meg gyerekeim, de szeretnek majd a kesobbiekben.

Genetikai orokseg, hogy enyhen meg vannak ereszkedve a melleim fiatal korom ellenere is, illetve a formajuk sem szep kerek, a bimboudvarom is nagy…

Nincsenek nagy cicijeim, 75/B, 75/C melltartokat hordok.

Fel eve elmentem egy konzultaciora, ahol azt beszeltuk meg a dokival hogy bimboudva szukitest es mellfelvarrast is fog rajtam vegezni. Vegul annyi kepet neztem, annyira visszataszitott a sok csunya hegg hogy ebbe nem mentem bele, elvetettem az egesz mutetet. Ugyanakkor erzem hogy nem tudok megbaratkozni a melleimmel, valamit lepnem kell. Beszeltem megint a dokival, es azt mondta hogy amennyiben nem ragaszkodom a bimboudvar szukiteshez felvarras nelkul is tudna implantot behelyezni (magas profilut) igy csak alul ejtene egy vagast, az nem zavarna.

Ez a megoldas fele hajlok, de felek hogy megjobban megereszkedne a mellem illetve hogy kifeszulne a bimboudvarom, meg nagyobbnak tunne.

Volt mar valaki, aki ilyen beavatkozast csinaltatott? Mondanatok legyszi velemenyt?

Elore is nagyon koszonom!


2023. máj. 24. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Implantal is meg fog ereszkedni ha majd szulsz es szoptatsz!
2023. máj. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom! A gyerekek utan meg szeretnem majd ujra csinaltatni, de az meg legalabb 15 ev
2023. máj. 25. 09:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Az implanttal csak a baj van. És autoimmun betegségeket okozhat,okoz is sok mindenkinél. Keress rá, a celebek is vetetik ki egyfolytában. Nekem 3 ismerősömnek volt/van,mindnek baja lett tőle előbb-utóbb. A felvarrás viszont jó dolog, ott nem tuszkolnak műanyagot a mellkasodba.
2023. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem implantátummal érdemes, feszesít és nagyít. Autoimmun betegség kb. a műtött nők 2% ha eléri, nagyon ritka, ez kb. olyan, hogy az aszpartám rákkeltő. "Celebek vetetik ki egyfolytában", na ezen jót nevettem. Szerintem pont, hogy egyre több celeb szilikoncicis, büszkén mutatva új ciciket. Egyszerűen szebb és formásabbak így!
2023. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A francokat ritka. Biztos nem kerestél rá,hányan vetetik ki. Az ismerőseimnek csak a baja van vele. Államiban ezt nem látják el,az orvos pedig vagy fogad jó drágán,vagy nem is fogad. Be kéne tiltani, borzalmas dolog és undorító is. Ok,feszes, tök jó feszes műanyag van a húsodban.
2023. júl. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a környzetedbe gyakoribb ez a probléma nem jelenti azt hogy gyakori, sőt extrém ritka és de rákerestem: [link]

Nekem is van ismerőseim, akinek szilikonmellei vannak és imádják, magabiztosak és szexik!

2023. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nahát,egy plasztikai sebészet oldalán azt írják, ritkák a mellékhatások :D ki gondolta volna.

A műanyagmell nevetséges és undorító,csak az önképzavaros majmoknak tetszik.

2023. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez is plasztikai sebész oldal ugye?:) Neked nem tetszik, nincs ezzel gond, de ostobaságot és valótlanságot ne állíts, mert csak te magadat teszed nevetségessé a vergődéseddel.

2023. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Győzködd magad diványos cikkekkel :D Úgyis előjönnek a mellékhatások előbb vagy utóbb,aztán vergődhetsz az ügyeletes orvos előtt a béna műanyagmellkasoddal.
2023. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!