Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogyan fogadjam el hogy csak...

Hogyan fogadjam el hogy csak egy átlagos középkategóriás lány vagyok? Szerintetek érdemes lenne plasztikai sebészetre költenem? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval ezt a középkategóriás szót leginkább az arcomra értem.

Homlokom viszonylag magas, szemöldököm átlagos, semmi különleges nincs benne, szemeim barnám, távol ülőek egymástól, az orrom sajnos viszonylag nagy, a szám is teljesen átlagos és az arcformám meg ilyen se nem teljesen kerek se nem vékony..

Azon gondolkodtam hogy az orrom viszonylag sokat ront az arcom összképén. Ha kisebb orrom lenne, és vastagabb szám, akkor szerintem átlagon felüli arcom lenne, mellé egy kis sminkkel


2023. júl. 1. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Inkább feküdj le aludni...
2023. júl. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fél nyolckor menjél aludni te xd
2023. júl. 1. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Férfiként én úgy látom, hogy ezek a beavatkozások sokkal műanyagabbá teszi a nők arcát, nekem legalábbis iszonyú természetellenes. Ezer arc közül is látni, hogy melyikhez "nyúltak" hozzá.

Például az egyik hölgy ismerősöm most töltette fel a száját. Eddig teljesen átlagos kinézete volt, szerintem nem volt vele probléma. Most egy teljesen átlagos kinézetű szexbaba jut róla az eszembe.

Szerintem sokkal szexisebb, amikor az illető kedves kisugárzású, jó humorú, intelligens. Ha ezek megvannak, akkor nincs szükség arra, hogy valaki elvonja a másik figyelmet a külcsínről.


De ez az én véleményem a témáról és egyébként megértem és sajnálom is egyben a lányokat a mai világban, hisz a média folyamatosan a külső megfelelést sulykolja, hogy enélkül nem érsz semmit. Álszent, 50 kg-os plasztik bio-reklámfelületek mantráznak az elfogadás fontosságáról, miközben nincs már rajta érintetlen bőrfelület, amihez ne nyúltak volna hozzá a késsel. Ebben a közegben sajnos valóban nehéz lehet elhinni, hogy az átlagos arc vagy test valójában teljesen rendjén való.

2023. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
71%

B-kérdés: milyen a visszaigazolàs a külvilàg irànyàból?


Fujjognak, ha meglàtnak?


Mert ez nekem egy sima önképzavarnak tűnik, javasolnàm én is, h alusszàl rà egyet 😚

2023. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne foglalkozz más véleményével, mindenki úgy jó, ahogyan van. lehet, hogy valaki külsőre nézve átlagos, de pl.: a személyiségével kenterbe vág sokmindenkit.
2023. júl. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha az átlagost nem tudod elfogadni, akkor valószínűleg a műtét után sem lennél sokáig elégedett. És ahogy 3-as írja, ez gyakran pont megcsúnyítja az embert (persze van aki a mű nőkre bukik).


Eközben van olyan is, aki épp így lát téged a világ legszebb nőjének, mert hiába közhely, nem a külső számít :)


És itt vagyok én, akit csak a melleid érdekelnek :D

2023. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Inkább mellműtét, feszes formás, nagy szilikoncicik:))
2023. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
31%

Kedves Kérdező, pont így vagyok ahogy Te látod magad és én is főleg az arcommal nem vagyok kibékülve. Nincs benne semmi nagyon rossz, de jó sem...átlagos, szürke..

Én is folyton azon agyalok mivel lehetne egy kicsit szebbé tenni. Nekem az alsó szemhéjplasztika és orrplasztika jutott eszembe.

Szemem alatt sötét karikák vannak, olyan mintha állandóan fáradt lennék. Az orrom meg picit ferde...azt is lehetne korrigálni

Nem tudom hogy valaha ráveszem-e valamelyikre is magam...


Kedves 3-as válaszólónak pedig csak gratulálni tudok hogy férfi létére ennyire normálisan gondolkodik ....sajnos szerintem nem ez az átlagos ebben a beteg világban...mindenki az őrült szexi insta csajokra veri...

2023. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Ma mar minden 2.-3. Lany csonaltat magaval valamit szoval hajra ha nem tudod elfogasni magad.
2023. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!