Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ez kész káosz segitseg?

Ez kész káosz segitseg?

Figyelt kérdés

A cím figyelemfelkeltés! A csajszi aki a számát töltötte már 3x. Tehát eddig van a számba 3,25ml. Legutóbb azt mondta hogy nem tudja úgy megcsinalni a számat hogy (feljebb álljon) a kép bevan linkelve megnézhetitek .a saját szám milyen lett és hogy milyet szeretnék. Azt mondta ahhoz h elerjem Face Liftinget kell csináljak. Hát én ezt meg mindig nem tudom feldolgozni!!!!! Ezért van a szajfeltoltes hogy lehessen formálni! Hyaluron! Biztos hogy lehetséges....nemrég óta dolgozik a szakmába különben szóval.. lehetetlen azt mondta.....mondtam neki hogy a szám szélére szeretnék összpontosítani! Azaz feljebb húzni!(

Szerintetek??? Mi a véleményetek? A foto:

[link]



nov. 10. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok különbséget látok a fotók között. De a before a legjobb, és ezt tök őszintén mondom. Ha azok a természtes ajkaid, akkor én a helyedben békén hagynám, és baromi hálás lennék a szerencsés genetikámnak.

N

nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az így néz ki jelenleg a leginkább tetsző. Gyönyörű ajkad van!
nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!