Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleménye általánosságban...

Mi a véleménye általánosságban a férfiaknak azokról a nőkről, akiknek egyszerre van szájfeltöltésük, műszempillájuk, műkörmük, szemöldök tetoválásuk, piercingjük és rendszeresen jàrnak szoliba? Nekem egyik sincs,de ma már ezek egyre gyakoribbak.

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősöm, aki szerint ha valaki nem foglalkozik ezekkel az igénytelen...

dec. 14. 18:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ódivatú vagyok. Régen a suliban vsgy munkahelyen egyenesen tiltották a műkörmöt például.
dec. 14. 18:58
 2/12 A kérdező kommentje:
Igényesség kérdése is ez?
dec. 14. 19:00
 3/12 anonim válasza:
83%
Hát erre van az a mondás ha a csajnak mindene MŰ akkor ne keresse az IGAZI férfit. Remélem érted. De amúgy van olyan akinek ez jön be. Bár elég ritka az olyan. Mert az kicsit fura.
dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Háát... Biztos van olyan pali aki erre gerjed, de nekem meg nem kéne olyan valaki.

Meg lehet nézni milyen típusú emberek vannak együtt, és elgondolkodni, olyanra vágyunk-e.

dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszik, nincs is olyan, hogy természetes nő. Minden csak a látszat. Sokan természetesre mütik vagy sminkelik magukat. Ha meg egy teljesen természetes nő öregedni kezd, az is élni fog a beavatkozásokkal. Sokan azt mondják egy teljesen mü nőre, hogy természetes, mert észre se veszik, hogy a rengeteg smink természetes hatásra van állítva, és hasonlók. Egyedül csak a hajfestést lehet kiszúrni, azt mindig látni, hogy festett, mindig.
dec. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Meg a szolis bőrt is látni, és a körmöket se lehet természetesre. De sminket, plasztikát lehet.
dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Nincs véleményem róluk, de nekem nem tetszik
dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kérdés is arra megy, hogy pár férfi leírja,hogy fúj undorítóak az olyan műnők, te gondolkodsz jól,stb.


Közben meg létezik olyan igényes szájfeltöltés,műszempilla,amik nem ízléstelenek,sokat dobnak a viselőjén.


Ha megnézed melyik nők a legnépszerűbbek a férfiak körében, akkor a tipikusan csinos,sminkelt, kozmetikázott, esetleg plasztikát is segítségülhívó nők ezek. Nincs ezzel semmi baj, a pasik vizuális lények.


Azt nem értem,miért akarod anonim oldalon ismeretlen pasikkal lehúzatni ezeket a típusú nőket?

dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ezek a nők sokkal vonzóbbak mint természetes nő társaik!
dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
56%
Szexik valakinek jol all valakinek nem😀
dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!