Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Terhességi csikokra csak a...

Terhességi csikokra csak a plasztikázás lehet megoldás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
25kg-ot felszedtem terhesség alatt,pedig rengeteg zöldséget,gyümölcsöt ettem,krémeztem a pocakom,stb:a végére még be is vizesedtem..a kilók lementek,maradt a kinyúlt,ráncos bőröm..biztosan nem vagyok egyedül a problémámmal,akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata,kérem irjon..minden megoldás"érdekel,mert már olyan gátlásos vagyok,hogy a férjem elött is utálok levetközni...
2010. okt. 23. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A terhességi csíkok(striák) nem tüntethetők el max.halványulnak. A lógó bőr(kőtényhas)probléma csak műtéttel oldható meg. Állami kórházban 200 ezer alattmecsinálják
2010. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a csíkokat nem leket eltüntetni. Max kivágnak egy kockát a combodból és máshova benyújtják, ahol szintén kocka heg lesz. Szóval nem jó rá a plasztika. Ellenben a megnyúlt ereszkedett hason igen. Csinálnak egy hosszú vágást bugyivonalban, és kimetszik a felesleget. Hosszú a gyógyulás.
2010. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Még az érdekelne,hogy tb támogatással hogy és hol oldható ez meg?
2010. nov. 1. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármely állami kórházban , ha megfelelsz a követelelényeknek.Meg van szabva hogy a testtömeg hányszázalékának az elvesztése( fogyás) után mehet támogatottan
2010. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A striákra állítólag jó a dermaroller kezelés, illetve az ultrahangos kezelés, megfelelő krémekkel. Az utóbbit otthon is el tudod végezni, 15 ezerért már kapsz egy ilyen gépet. Persze ez nem tünteti el, de halványítja kicsit a csíkokat.


Ja és lézerrel is elég jó eredményeket lehet elérni. Az árakat nem tudom, neten, rendelőkben kell megnézned.

2010. nov. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szinte tetőtől talpig tigriscsíkos vagyok. Viseld büszkén.
2010. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 22 éves lány vagyok és kiderült h pajzsmirigy alulműködésem van ami hízással járt és későn vettem észre. Meg orvos hiba is volt. Miután orvost váltottam és kiderült h ez a bajom már rámjött 20 kiló. Szedem a gyógyszert és igy nem híztam tovább. Megrepedt a bőröm a mellemen a hasamon és a combomon. Sose éreztem így magam. 1,5 éve van Párom akivel imádjuk egymást de bennem van a félsz h mi lesz ha elhagy? És ha fogyok is a bőröm vajon visszahúzódik-e? Nincs babánk csak tervezzük.
2010. dec. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!