Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellfelvarràs 1.3 milliòèrt?

Mellfelvarràs 1.3 milliòèrt?

Figyelt kérdés
Azt hittem implantàtummal kerül ennyibe.
jan. 21. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

A legtöbb mellfelvarrásnál is kell implantátum.

Egyébként ez teljesen átlagos ár.

jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában vagy az egyik vagy a másik kerül kb ennyibe. Ha felvarrás és implantátum is szükséges, az már inkább közelít a 2 milliohoz.
jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

1, Nem, sok esetben még vesznek is ki belõle, nem csak bõrt, de mirigyállományt is.


A természetes nagy mell lóg, szóval a lógás oka itt a túl nagy súly ami már kényelmetlen és komplikációkat is okoz.



Az ár meg attól is függ orvosilag indokolt-e. Nekem ingyen volt, mert nálam ki kellett venni elég sok szövetet, ami súlyra már megvolt az a keret, amit már a TB fizeti.



Csak akkor kerül implantátum, ha a lógás oka várandósság vagy nagy mértékû fogyás miatt lóg (de ennél is van TB támogatás, ha ez dokumentált).

jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Semmikèppen nem szeretnèk implantàtumot.
jan. 21. 10:45
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondom, nem kötelezõ hozzá. Sõt, implantátummal lassabb a gyógyulás, mert idegen anyag kerül a testbe.



Általában horgony heged lesz, azaz körbevágják a mellbimbót, meg mell alatt, és a kettõ közt egy sávban kiveszik a bõrt, meg feljebb teszik a bimbót, aztán összezárnak.



Általában a horizontális hegesedik csúnyábban, de ezt takarja a cici, a vízszintes nagyon szépen gyógyul, a mellbimbó mellett meg elveszik a heg.

jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kötelező, még jó hogy nem az. Csak itt valaki írta, hogyha szükséges, de egyrészt nálam sem nem szükséges, de ha az lenne, sem engedném, ezért írtam, hogy mindenképpen implantátum nélkül lesz. Köszi az infot. És amúgy mennyi a teljes felépülési idő?
jan. 21. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként létezik saját zsírral feltöltés is, nagyon szép természetes eredményt és ha nem fogyógyol utána, akkor tartós is.
jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell feltölteni, teljesen jó dús. Nem azt kell elképzelni, hogy a köldökömig lóg, esztétikailag semmi probléma nincs vele. Kizárólag a komfortérzetem miatt akarom megcsináltatni, mert egyszerűen zavar, nem jó érzés, hogy kicsit lejjebb van. C kosaras.
jan. 21. 14:41
 9/9 anonim ***** válasza:

" És amúgy mennyi a teljes felépülési idő?"



Hat hét.



Egy hét fekvés, gyenge leszel, meg fáradt. Aztán 2-3 mászkálva de nem emelve, nem hajlongva.


Hat hét után leszel terhelhető fizikailag, mehetsz edzeni, sportolni.

jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!