Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szájba a 3 ml hyaluron már...

Szájba a 3 ml hyaluron már kacsaszájat eredményez?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
És minek az bele??Jó vagy úgy ahogy vagy.Ne akarj görcsösen megfelelni más ócska elvárásainak.
ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok beletölteni, boldog vagyok a testemmel😃! Csak láttam itt egy kérdést, amiben benne volt, h a csaj ennyit töltetett bele, és nem tudom elképzelni, h az hogyan néz ki, google-n meg nem találtam képeket, szóval gondoltam megkérdezem, hátha valaki tudja.
ápr. 2. 20:01
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is láttam azt a kérdést, és pont ezen gondolkoztam 😃 hozzá teszem, én még nem láttam szép szájfeltöltést, annyira elveszti a száj a formáját és nem marad más, csak egy nagy lufi
ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én láttam olyat, ami szép volt, jó volt a formája, nem kacsa/hal/lufi, de tényleg nagyon ritka, mert akkor nem csak belenyomják és kész, hanem figyelnek arra, hogy az alsó ajak teltebb legyen, a száj csücskébe ne/ne ugyanannyit rakjanak, mint a többi részébe, stb. A russian technikájú egész jó általában (persze az esetek többségében azért látszik, hogy töltött)
ápr. 4. 13:13
 5/13 Spenc2014 válasza:
Lehet ésszel is csinálni, a feleségem pl 1.5-2 ml-eket szokott rakatni, és szép formássá teszi, persze nem olyan helyre kell menni aki barbár, hanem jó benne.Ő pl. egy híres plasztikai sebészhez jár ezzel, aki a ciciket is nagyobbított Neki, és igen, azt is lehet úgy, hogy ízléses formás legyen, ne 2 görögdinnye. Sztem férfi szemmel 2 lényeges van: ne olcsó kontárhoz menj, hanem olyanhoz akinek van már jóhíre a neten, nyilván drágább de jobb lesz jóval, a másik meg hogy mindent mértékkel. És akkor lehet szép
ápr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 És mi lesz a vége??
ápr. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Spenc2014 válasza:
Mi lenne? Dekorativan nez ki az lesz a vége...
ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan buta vagy mint az asszonykád,fizetgesd az agymenéseit.Aztán majd mikor lementek az obi-ba,vasárnap csak úgy nézelődgetni,ne csodálkozz hogy a dekoratív nődön röhögnek.Mert leginkább az lesz a vége...hozzáteszem full érthetően.
ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#5 férfiszemmel egy lényeges van:hogy igazi legyen.Amit meg te írsz lényegesnek...hááát.Miattad vannak ilyen nők,mert még a saját párod se fogadod el kisebb cicivel.Ugye??
ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Spenc2014 válasza:
Nagyon tévedsz mert magának akarta évekig lebeszeltem róla de aztan annyira akarta hogy beadtam a derekam es megcsinaltatta...ugyhogy pont nem igy van de gondolsz amit akarsz
ápr. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!